Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen érezted először,...

Hány évesen érezted először, hogy nagyon szeretnél gyereket?

Figyelt kérdés
Ha már van gyereked vagy terhes vagy, akkor ehhez képest mikortól nem védekeztek és mikor jött össze a baba?
2015. ápr. 13. 23:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
22 éves korom körül. 27 vagyok, 39+6 hkm.
2015. ápr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Még soha.
2015. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én mindig is imádtam a gyerekeket és sokat álmodoztam családról fiatal koromban is. Amikor a férjemmel komolyabbra fordult a kapcsolatunk néha szóba is került de nagyon a jövőbe irányuló dologként persze. Teltek az évek, osszehazasodtunk, októberben úgy éreztem lassan itt az idő de nem is tudom miért, így eltettuk a dolgot későbbre. De a fogamzásgátlót letettem és megszakítással voltunk együtt, hogy ha ennyire szeretne jönni akkor várjuk. De januárra már akartuk így babaprojektre tértünk.
2015. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
19 vagyok és soha
2015. ápr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Lassan 24 éves leszek, és már 8 éve kapcsolatban vagyok, de nem érzem abszolút, hogy szeretnék.
2015. ápr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

16 évesen éreztem először (gondolom tomboltak a hormonok, bár még közelében sem voltam az ismerkedésnek :D). Most már azért egy 5 éven belül szeretnék gyereket.

25

2015. ápr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Már kisgyerek koromban is, gyakran olvastam szüléssel meg gyerekneveléssel kapcsolatos könyveket. Most még csak 19 vagyok, de szoktam olvasni ezt a topicot itt :)

De sajnos egyelőre még nem lehet gyerekem, mert először be kell fejeznem az egyetemet, meg hát még az apuka sincs meg hozzá..

2015. ápr. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
30 vagyok, de soha nem jutott eszembe.
2015. ápr. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20 évesen :) 28 évesen találtam olyan nőt aki szült is :)
2015. ápr. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sokáig nem akartam gyereket, valahogy nem tudtam összerakni egy anya képét magammal, folyton idegenkedtem a rokon kisbabáktól, gyerekektől.

Azután óvszer mellett teherbe estem, nem maradt meg a pici. Szerintem akkor oldódott fel bennem az a gátlás hogy nem akarok gyereket, megszerettem azt a kicsit a pocakomban, és fájt hogy nem maradhatott. Fél évvel később kezdtünk próbálkozni (sikerrel) akkor voltam 21.

2015. ápr. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!