Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 hete szültem és tegnap...

6 hete szültem és tegnap voltam kontrollon. A varrat mellett volt 1vadhús kinövés, doki tegnap lemaratta vmi anyaggal. Ma vettem észre, hogy fekete lett a szemérem ajkam, és körülötte minden. Fájni nem fáj, csak ott ahol a vadhús volt. Ez normális?

Figyelt kérdés
Volt valaki hasonló helyzetbe?

2015. ápr. 15. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vart látsz a lemarás helyén?
2015. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vart. Egy nagyon pici lapot tett a vadhúsra, ami be volt áztatva ezzel az anyaggal. Csak azt nem értem miért lett fekete minden körülötte? Elkenődött volna ez az anyag és kimarta egy picit. De az meg fájna és sebes lenne..
2015. ápr. 15. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:
most nem akarok hülyeséget mondani, de nekem egyszer sajnos volt hpv kiütésem, ezek ugye szintén kinövések. Arra írtak nekem Condilline oldatot, és mintha attól ilyen fekete lett volna ott, ahol bekentem...de max egy napig utána elmúlt. Talán ugyanaz az anyag. De ha péntekig nem múlik el, azért csörögj rá a dokira hogy normális e, nehogy hétvégére így maradj ;)
2015. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Var, ami a sebek felszìnén keletkezik:)
2015. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!