Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mit gondoltok erről?

Anyukák, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

[link]


Állítólag egy fehér és fekete nagy kocsiból nézik ki, melyik gyereket rabolják el. Szervkereskedés céljából. Van olyan aki szerint ez csak kampányfogás. Érdekelne a véleményetek.


2015. ápr. 24. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Èn külföldön élek, de az elsö legfontosabb kérdés, hogy a hírekben vagy a rendörség hivatalos honlapján van-e valami erröl?


Ha ilyen történik akkor rögtön minden (és nem csak a bulvárlapokban) médiában bent van a föhírek között, és a rendörség is hívatalos közleményt ad ki.


Nálunk tavaly volt olyan, hogy egy nagypapa forma ember egy oviba ment be, hogy haza akart vinni egy gyereket, aki sikitott és a férfi elmenekült. A körözés már egy éve tart, az összes oviban kint van még a plakát, és akkor a hírek is beszéltek ról napokig.


Szervkereskedelem miatt tuti nem lopnak itt gyerekeket. Túl nagy rizikó, a határon sem érnének ki, ezer ország van ahol rizikó mentesen tehetik ezt meg, és rengeteg ember árulja a szervei pénzért pont a fekete szervkereskedöknek.

2015. ápr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem kell egyedül elengedni a gyerekeket, sőt ha szülő teheti menjen érte autóval és hozza.

Nem élünk olyan időket hogy meg lehessen bízni bárkiben.

2015. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes, a facebook tele van ilyen hírekkel, és én is azon gondolkoztam, hogy valósak-e.
2015. ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kampányfogásnak kicsit régi már, ugyanis 6-8 éve terjed ez a hír a környéken, a sulinknál is volt egy ilyen eset, ott útbaigazítást kértek reggel, és be akarták rántani a csajt az autóba (szintén sötet terepjáró, két pasi). A csaj elkezdett ordítani, és elengedték. Feljelentést azonnal tettek, de pár hónap után lezárták a nyomozást.
2015. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nézd, lehet, hogy egy ilyen hír kamu, de kiváló alkalom arra, hogy elbeszélgessen az ember a gyerekével az ilyen dolgokról. Mivel sajnos megtörténhet, „imformációs társadalmunk” kedvez az olyan bizniszeknek, mint a szervkereskedelem vagy akár szexipar. Lehet, hogy valaki azt gondolja, ez túlzás, meg mindig csak a más gyereke kerül az eltűntek közé a tejesdobozon, de nem így van.
2015. ápr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, itt elakadtam:

"nem hívhatta fel se a jól szituált férfit, sem a tarkopasz, tetovált sofőrjét."

K.vára életszerű, hogy egy kisgyermeket egy ijesztő (mert a gyerek számára az) ember invitáljon a kocsiba. Mert ugye ezek szerint a sofőrt is látta...

2015. ápr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyerekek, Ti ismertek olyan siketnéma anyukát, akinek van jogosítványa és teniszezni jár a gyereke? Mert én nehezen tudom elhinni, hogy siketnémaként jogosítványt szerez valaki. (lehet, hogy tévedek) Nekem emiatt sántít a sztori. Mert ez a leírás -siketnéma anya, teniszező kislány - annyira leszűkíti a kört, könnyű lenne beazonosítani, hogy kivel is történhetett az eset..
2015. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sehol nem irtak, hogy anyuka kocsival menne a gyerekért...es miert ne teniszezhetne a gyerek, attól, hogy az anyja siket? Nyilvánvaló, hogy van némi túlzás a cikkben, de Dunakeszi-göd-vác térségben évente több ilyen esetről is lehet hallani.
2015. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!