Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben ti elmennét...

Ebben a helyzetben ti elmennétek az anyáknapjára?

Figyelt kérdés
Sajnos rossz felé alakult az életünk, és sem magamnak sem pedig a gyereknek nemtudok venni ünnepi ruhát. A régieket pedig kinőtte. Farmernadrágban tudunk menni mindketten. Kölcsökérni nemtudok ruhákat. Arra gondoltam hogy talán azt kellene mondanom hogy lebetegedett a gyerek. Köztudott hogy ünnepi ruhában illik menni illetve a gyerekeknek kérnek is hogy vigyünk. Tanácstalan vagyok.
2015. ápr. 26. 13:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
42%

Én farmerben megyek és egy elegánsabb felsőben a lányom ovis anyák napjára.

Neki jövőhéten veszünk ünneplő ruhát, bár nálunk nem kötelező kiöltöztetni a gyereket.

A lényeg az, hogy ne melegítőben és egy pólóban álljanak ott a gyerekek.


Ha nálunk is megszabnák és ilyen helyzetbe kerülnék, mint te, akkor is elmennék. Ki nem hagynám ezt az ünnepséget, ami számomra és a lányom számára is fontos!

Őt megpróbálnám a lehető legcsinosabban öltöztetni, én pedig megpróbálnám elővarázsolni a legszebb ruhám, ami otthon van.

2015. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
51%
Az ünnepi ruha ez esetben annyit tesz, hogy ne kinyult macinaci meg foltos polo legyen a gyerekem meg rajtad. Farmer tökéletes egy sima, egyszínű pólóval. Neked szinten. Ha lemarad a gyerek az ünnepségről, az rosszabb lesz neki. Amúgy óvónő nekem is lehet szólni
2015. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Nincs kitől kölcsön kérned? Beszélj az óvónővel! Biztosan szívesen segít, pl. összehoz olyan anyukával aki kölcsönad a gyereknek egy fehér blúzt és egy ünneplős szoknyát, vagy inget és nadrágot, ha fiúról van szó. Egyébként egy kisfiúnak a farmernadrág is megteszi, főleg ha sötét színű és nem kifejezetten kopott, agyonmosott darab.
2015. ápr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Elmennék, a lehető legcsinibb ruhát felvennénk, ami otthon van, ezért ne hagyd ki. A gyereknek meg mondd el, hogy nem a ruha a legfontosabb az életben.
2015. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
1 farmere van, az is kissé kopott. Meg egy fehér felső, bár minta azon is van. A többi mind szabadidőruha. Nekem csak 1 farmer van, ami vállalható és egy piros póló. A többi ruha nagyon nagy rám, iszonyat sokat fogytam.
2015. ápr. 26. 14:21
 6/28 anonim ***** válasza:
Beszélj az ovonovel. Hidd el, segíteni fog. Nálunk volt anno család, aki hirtelen nehéz helyzetbe került.
2015. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
Merre laktok?Milyen méretű ruhát hord a lányod?
2015. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem a ruha teszi az embert, a lehetőségekhez képest öltözz fel, és ki ne hagyd az ünnepséget. A fiadnak is biztos rosszul esne, ha nem szerepelhetne, és téged sem látna az anyukák között.

Szólj az ovónéninek, nem hinném, hogy ebben a mai világban egyedül lennél ilyen problémával, hátha tud segíteni.

A legjobbakat kivánom nektek!

2015. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nézz körül a neten, nagyon sok embernek van felesleges ruhája, és lehet egy ünnepi szettet ingyen is odaadna.
2015. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Ezért biztos nem maradnék otthon. Ez neki is egy élmény, hogy a számára egyik legfontosabb személynek, az anyukájának "adhat" valamit, te pedig ahogy ezt megkapod, ez egy hatalmas élmény. Neki is és neked is.

És nálunk sem kell ünneplőbe menni, fekete nadrág, fehér ing, stb. Az én kisfiam is farmerba fog menni, illetve egy csinosabb felsőben, mint a legtöbben. Nincs ezzel hidd el, semmi gond. És ahogy már előttem tanácsolták, az óvónők is biztosan segítenének, hogy körbe érdeklődnek pár szülőnél. Tudod hány olyan szülő van, aki már nem akar több gyereket és odaadna 1-2 ruhát, ami neki úgyis csak a helyet foglalja, felesleges? És még pénzt sem kérnek érte.

Vagy bemész turiba és pár száz forintért nézel egyet. Vagy bármi. De ezért ki ne hagyjátok!

2015. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!