Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez fer? Mennyibe...

Szerintetek ez fer? Mennyibe kerül egy gyerek havonta?

Figyelt kérdés
A férjem azt mondta nem támogatom semmiben mióta munkanélküli. Holott egyedül látom el a gyereket 1,5 éve, amit tud kifizet 20 000Ft rezsi,de abból sem ruhát sem élelmet nem tudok venni a gyereknek.Én amim volt megosztottam vele.Fizettem a brutál számláit,a gyerek összes költségét.szeretem ,megértem hogy kifordult önmagából és segíteni szeretnék pedig válni. Szakadatlan sírok és nagyon nagyon fáj.
2015. ápr. 26. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem kifordulnia kell magából, hanem munkát keresni!
2015. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
de jó is a külön kassza.
2015. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az már meg van , a dolog nem változott.Ugyan ez a megosztás.És én még mindig tartom a hátam,de ez a lépés nagyon váratlanul ért és mellbe szúrt.
2015. ápr. 26. 17:12
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon odavágja az ember önbecsülését, ha nem tud elhelyezkedni. Ha folyton azzal szembesül, hogy megint nem őt választották, hogy vissza se hívják. A sok kudarctól egyre elkeseredettebb, úgy érzi felesleges teher. Egy férfinek pláne nehéz ez, hisz neki kellene családfenntartónak lennie. Nagyon nehéz lehet neked egyedül fizetni mindentt, de hidd el, neki sem könnyű. Ha szereted, éreztesd vele, hogy igenis fontos, legyenek neki is feladatai otthon, és érezze, hogy nem púp a hátadon, hanem férj, apa, aki mögött ott áll a család. Átfogalmazhatná az önéletrajzát, esetleg egy új tanfolyamot elvégezhetne a sikeresebb álláskeresés érdekében. És fontos, hogy magabiztos és derüs legyen az állásinterjún, ebben pedig te, mint társa sokat segíthetsz neki.
2015. ápr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megértem és nagyon nagyon fáj hogy ennyire megkeseredett,sajnos nagyon elutasító volt és én sem voltam elég kitartó hogy a haragjával szemben segítsem.A biztatásomat hogy képes rá csesztetésnek vette.Én nem nyavalygok mert egyedül fizetek de igen is kiálltam érte ezzel. Én most is érte küzdök. Biztos nem érezte hogy fontos de ha beszélni akartam erről lehurrogott. És sokszor sárkány voltam,de nagyon leterhelt a nyakamba szakadt feladat ,addig gyeden voltam,és az otthoni feszkó sem tett kisimulttá. Szeretem és támogatom mindenben. Hibás vagyok sok dologban de egy sem váló ok.
2015. ápr. 26. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd, hadd menjen, én ezt tenném, és soha nem engedném vissza. Ha most nem értékeli ,amit érte és a gyerekért teszel, később sem fogja, legfeljebb a kényelme érdekében hazudik, hogy szeret. Nem téged, önmagát szereti. Miért nem talál munkát, keres egyáltalán? Egy férfi ezerszer könnyebben helyezkedik el, mint egy nő, és nem kell rögtön milliókat keresni, de 60ezer is jól jönne a háztartásba! Inkább megkérdezném, ahelyett, hogy férfi lenne, mikor lett ekkora pipogya, aki nem tud a saját sarkára állni és elhatározni, hogy amit akar, el is éri? Ehelyett válni akar, ez az egyetlen megoldása? Talán miattad nem talál munkát? Érdemes neked ebbe a pasiba kapaszkodni? Felőröl, közben meg csak pitsog, mint egy liba.
2015. ápr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!