Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan hívtátok fel a védőnőt?

Hogyan hívtátok fel a védőnőt?

Figyelt kérdés
Első alkalommal hogyan hívtátok fel a védőnőt? MIt mondtatok neki? Csak simán időpontot kérsz és ennyi?
2015. ápr. 30. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk körzetek vannak, először kinyomoztam, h hova tartozok. Utána felhívtam, elmondtam, h ki vagyok, hány hetes terhes és mennék hozzá. Ő adott időpontot. Az első alkalom nem lesz rövid, mire minden nyomtatványt kitölt.
2015. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kell időpont. Bementem és mondtam hogy terhes vagyok és hogy hol lakom. Pici városban lakom.
2015. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Jó napot kívánok, XY vagyok, 8 hetes várandós. Szeretnék egy időpontot kérni a kiskönyv miatt."
2015. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az orvos (pontosabban az asszisztense) telefonált a védőnőnek. Sima, sztk-s terhesgondozásról beszélek most. Amikor kiderült, hogy babát várok, rögtön meg is mondta, hogy melyik védőnőhöz tartozom, és ott helyben fel is hívták, hogy majd megy hozzá egy új kismama. Nem kellett időpont.
2015. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk szintén ugy mint az elsőnél.

Utcákra van bontva,hogy ki melyik védönőhöz tartozik.

Kaptam ugyan egy telefonszámot,persze,hogy nem vette fel a 800ezredik hívásra sem:) Így bementem a gyerekdokihoz,ott ki volt ragasztva,hogy melyik utca melyik védönéni:)

és hogy mikor van bent. Így én simán elmentem hozzá,bemutatkoztam,mondtam,hogy 9 hetes terhes vagyok "asszem annyi voltam:) " és ennyi. A többi az ő dolga!

2015. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!