Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A debreceni állatkertben pici...

A debreceni állatkertben pici babával (1,5 éves) megoldható a tisztába tevés tiszta, higiénikus körülmények között?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem voltam még sosem, így nem tudom, de biztos vagyok benne, hogy vannak ülőpadok, ott simán át tudod pelenkázni.
2015. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amennyiben egy kerti asztal vagy pad higiénikus, annyiban igen :( Pelenkázó konkrétan nincsen sajnos.
2015. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Másfél évesnél nem kell steril környezet.

A lányomnak ugyanilyen idősen cseréltem már pelenkát vasúti váróteremben, vasúti kocsiban, utcai padon is, sőt otthon sokszor csak a szőnyegen fekve.

Ha koszos a pad, teríts alá egy textilpelenkát, vagy a kabátod és feküdjön arra.

1. voltam

2015. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
leterítesz egy pokrócot a padra, megtörlöd a kezed popsitörlővel (esetleg kézfertőtlenítőt is használhatsz) és máris teheted tisztába. 1,5 éves... akár bugyipelust is vehetsz erre a célra, akkor lefektetni se kell, igaz ez csak jó időben működik mert a gatyót le kell kapni 1 percre
2015. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éves pici baba - ezen jót nevettem. :-)
2015. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én másfél évesem már nem olyan pici! :) Mi sokat kirándulunk (amióta ilyen jó idők vannak), és általában azon a pokrócon rakom tisztába amin leheveredünk. Legyen nálad egy textilpelus és azt terítheted bárhova.
2015. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én sehol nem használom a pelenkázót, mert konkrétan gusztustalan.

Odébb lakom, de konkrétan egy megyeszékhely vasútállomásán volt pocsék élményem. 150 forintért egy szakadt, sz@ros pelenkázómatrac egy asztalon, és miközben pelenkáztam lenyúlták a játéknyulat a babakocsiból.

Lehet a dmben venni eldobható pelenkázótakarót, tíz db/csomag. Jó szívvel ajánlom!

Még jön a nyár, szóval hamarosan lehet kisszoknya és bugyipelus!

2015. máj. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:D Ott nem tudom van e de most voltunk a Margitszigeten a kislányommal (15 hónapos ) és a fűbe leterítettem egy textil pelenkát azon tettem tisztába (csak a popsija alatt volt, a feje a fűben). Nem pici baba, már kisgyerek.
2015. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem még pici baba. :) De jogos. Egyébként én sem szeretnék egy utcai padon átöltözni, ruhát cserélni. Ráadásul az "eü-s vérem" a tisztaságra törekszik. Úgy gondoltam egy igényes helyen ilyenre is lehetne lehetőség, főleg ahol tényleg rengeteg gyerek, baba fordul meg.
2015. máj. 2. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!