Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket nem viselt meg Levike...

Titeket nem viselt meg Levike halála?

Figyelt kérdés
Nekem azóta rossz kedvem van, nagyon szurkoltam neki hogy meggyógyuljon. Ma hamvasztották, gyújtottam érte egy gyertyát. Nagyon sajnálom szegényt :(
2015. máj. 5. 13:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Nevéből ítélve kisgyerek, de ennél többet nem tudok róla. Sajnálom, hogy meghalt. De ki volt Levike?
2015. máj. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon sajnálom őt és a családját, de nem elég ezt a facebookon megbeszélni... :(
2015. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Levi egy 2 éves agydaganatos kisfiú volt, egy igazi kis hős.


Akit zavar a kérdés, az ne nyissa meg. Köszi

2015. máj. 5. 13:47
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
Engem is megvisel :( Mióta anyuka vagyok, érzékeny vagyok az ilyen hírekre. Nyugodjon békébe kismanó.
2015. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Rengeteg kisgyerek, felnőtt hal meg nap mint nap szörnyű betegségekben, nem, nem visel meg, épp elég baj, amikor az embernek a saját családjában történnek ilyen dolgok, nem kell más tragédiáját is ennyire érzékenyen venni.
2015. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én most tudtam meg innen :( nagyon sajnálom.Mindig is érzékeny voltam az ilyesmikre,mióta gyerekem van még inkább a lelkemre veszem.Nyugodj békében kismanó
2015. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Eü-ben dolgoztam évekig. Nem egy és nem kettő embert láttam meghalni. Sajnos gyerekeket is. Igen, nagyon szomorú, hogy egy két éves gyerek meghal, de ez akármilyen tragikus is, mindennapos dolog. Csak van, akinek az életében ez ritkábban tudatosul, van, akiében napi szinten. Nem azt mondom, hogy nem tragédia, csak azt, hogy akár Levike, akár Marika, akár 2 éves akár 20 éves, bármikor történhet tragédia. Annak kell örülnünk, amink van és élni vele, nem beleragadni a fájdalomba, mert akkor a lényeg veszik el. Azért élünk, hogy kezdjünk vele valamit, nem azért, hogy azokat sirassuk, akik már nincsenek velünk. Mindennek meg vannak a maga határai. Te már odáig jutottál egy másik család magánéletével, hogy kérdést írsz ki róla, és siratod itt is és facebook-on is, gondolom. Szerintem túlságosan elmerülsz ebben. Ha jobban nyitsz a világra rájössz, hogy az egész életed, minden napod minden percét sírással tölthetnéd, és akkor még csak a halálesetekről bezséltünk, a komoly sérülésekről, életeket tönkretevő balesetekről és következményeikről nem. A saját és a családod érdeke is az, hogy ne engedd eluralkodni ezeket a dolgokat az életeden!
2015. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
És a 21 éves kaposvári trafikos lány halála nem viselt meg?
2015. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek hogy kimertem írni a kérdést. Köszi a válaszokat, igaz hogy még csak most regisztráltam, de többet nem jövök ide. Szép Napot!
2015. máj. 5. 14:21
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
Melyik része fájt? Hogy mások is meghalnak és róluk nem írnak ki kérdést, vagy nem jött még száz ember azt mondani, hogy szegény Levike? Mert igen, szegény gyerek, és szegény szülei és családja. De már a mai napon is többen haltak meg, mint gondolnád! Ebben élünk és ezzel szembe kell néznünk, akkor is, ha nem tetszik!
2015. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!