Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy hívják gyermekedet,...

Hogy hívják gyermekedet, mennyi idős és miért lett az a neve?

Figyelt kérdés

Nekem 3 van:)

Olivér (12), Adél (10) és Edit (3)

Különösebb oka nincs, olyat kerestünk, ami tetszik nekünk és megy a vezetéknévhez, nem számított, hogy gyakori-e vagy ritka.


2015. máj. 12. 10:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%

Fanni, 15 hónapos.

Bence, júniusban születik. (De ha lány lenne akkor Emma lesz)


Ezek tetszenek nekünk, ne legyen a családban ennyire figyeltünk (nem.is tetszett onnan semelyik), amúgy a gyakorisága nem érdekel.

2015. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
65%

Roland 3 éves, Lola 8 hónapos.

A szempontok azok voltak, ogy tetsszenek nekünk, illetve hogy passzoljanak a vezetéknévhez (ez volt a legnagyobb feladat, ilyet találni).

2015. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
64%
Gergely 7 éves, Kincső 5 éves. Nem volt különösebb oka, egyszerűen ezek a nevek tetszettek meg nekünk és ezért így neveztük el őket.
2015. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%
Szeptemberben születik és Dániel lesz. (Zsófia ha mégis kislány). Először ritka nevet akartunk adni de semmi sem tetszett így feladtuk. Ez a két név mindkettőnknek tetszik, egyébként elég eltérő az ízlésünk a férjemmel.
2015. máj. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
64%
Frida 19 hónapos. Valahogy megüzente a nevét,nem tudom megmagyarázni.
2015. máj. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
64%
Eszternek hívják, hatéves. Azért ez a neve, mert ő egy Eszter :) Nem tudom megmagyarázni jobban. Ráadásul ez a legszebb név a világon :) MInden szempontból tökéletes. (Ne essetek nekem, tudom, mindenkinek a saját választása a legszebb.)
2015. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
64%
Iván 3 éves, ő sugallta a nevet, más fel sem merült.
2015. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Lencsibaba0121 ***** válasza:
64%
Ágnes Lenke a lányom, 21 hónapos. Sokáig azt hittük fiú és Botondnak hívtuk. Aztán egyszer csak kiderült, hogy lányka. Az én születésnapom Ágnes napon van, anyósom Lenke, így lett a kicsink Ágnes Lenke! :) Egy percig nem bántuk meg, hogy nem agyaltunk rajta heteket!
2015. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
64%

Fruzsina (Fruzsi) 5 éves régen is tetszett ez a név még mikor kislány voltam és gondoltam miért ne lehetne ez a neve a lányomnak ha majd egyszer lesz :) Hát lett is és illik a vezetéknévhez igazi kis Fruska :)


Attila (Atika) 2,5 éves az apukája után kapta a nevét.

2015. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
57%

Mira 8 éves

Léna 4,5 éves

Kíra 2,5 éves

Hanna 4 hónapos

Ezek tetszettek nekünk ezért lett ez a nevük,különösebb oka nem volt,de a ritka nevek sose tetszettek igazán:)

2015. máj. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!