Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki az...

Van itt olyan anyuka, aki az éjszakákat egyedül, a párja nélkül tölti?

Figyelt kérdés
Beszélgetni szeretnék.
2015. máj. 13. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Találd fel magad. Olvasás, filmnézés, torna, fürdés, rejtvényfejtés.
2015. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Te meg olvasd el a kérdést aztán próbáld meg értelmezni is. Köszi.
2015. máj. 13. 20:20
 3/18 anonim ***** válasza:
szia! igen, en :( ha gondolod irj nyugodtan, szivesen beazelgetek!
2015. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Írok! Köszönöm :)
2015. máj. 13. 20:22
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen én. Páromnak most utazgatnia kell csak hétvégen van itthon :(
2015. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Wiky93 ***** válasza:
Én is..párom csak holnap este érkezik haza :(
2015. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hogy bírjàtok? Nem féltek?
2015. máj. 13. 21:04
 8/18 anonim ***** válasza:
Szia! Néha-néha én is, párom hivatásosként dolgozik, így van , hogy éjszakai műszakba van beosztva.
2015. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nalunk mar 5 eve :( en nagyon felek, aludni sem nagyon tudok. Mindig az van a fejembe hogy mi van ha betornek. De most keres uj munkahelyet apuka, ugyhogy remelhetoleg jobb lesz a helyzet.
2015. máj. 13. 21:15
 10/18 anonim ***** válasza:

Az első éjszaka mikor csak ketten voltunk a kislányukkal akkor hát féltem, alig aludtam, mindig azt hittem h betörnek. Nagyon rossz volt. Mostmár csak egy kis félelem van bennem, végre alszom is rendesen. Hát egyre kevésbé bírom h egyedül kell ellátnom a kislányunkat, de csak azért mert 34 hetes terhes vagyok, ő 15 hónapos... hát a fürdés és a séta a legrosszabb... ezek teljesen lefárasztanak. Amúgy angyali kislány, mindent meg tudok mellette csinálni, egész nap is képes egyedül eljátszani, elalszik egyedül, átalussza az éjszakát... úgyh egy rossz szavam sem lehet... csak sajnos az elsőn lakunk és ha megmakacsolja magát akkor cipelni kell amit nem igazán bírok.. fürdésnél meg ugyancsak emelgetni kell... de hát ezeket muszáj. A páromtól való távolságot kezdem nehezen viselni, hiányzik h beszélgessünk este, kicsit összebújni. Számolom vissza a napokat mikor vége ennek a munkának :)



Te kérdező h bírod?

2015. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!