Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy kisgyerek és egy újszülött...

Egy kisgyerek és egy újszülött mellett hogyan tudtad megoldani a kutyasétáltatást, ha szinte egész nap egyedül vagy a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

2015. máj. 14. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a férjem vagy én leviszem mielőtt a férjem elmegy munkába (ez változó, van hogy reggel 6kor megy, van hogy csak 8kor, értelemszerűen egy órával előbb felkelünk és egyikünk viszi), aztán délben és délután is kiviszem a gyerekeket (újszülöttel csak rövidebb időre) és este ha hazajön a férjem, utána megint vagy ő vagy én levisszük a kutyát.

Nyilván a reggeli meg esti séta a hasznos,hosszú séta, amikor a gyerekekkel megyünk az a kutyának csak egészségügyi séta inkább, olyankor nem engedem oda másik kutyához meg nem labdázunk, mert nem bírok egyszerre 3felé figyelni.

2015. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül nevelem a lányom születésétől, így semmi segítségem.

A gyerek értelemszerűen mindig jön velem, míg kicsi volt kendőben, télen sem fázott, nagyon jókat sétáltunk.

Annyi a "hátránya", ha lehet ezt mondani, hogy mivel a kutyát is kellőképpen le kell mozgatni és a gyereket is, így napi kétszer megyünk sétálni délelőtt-délután és mindig jön velünk a kutya is.

Játszótérre nem igazán járunk, max. néha megállunk olyan nyitottabbnál ahol ki tudom kötni a kutyát és akkor kicsit hintázik, homokozik a lányom, de 99%-ban vagy a mezőn sétálunk, vagy a boltba/postára menetelt összekötöm a kutyasétáltatással.

Nem túl kellemes, ha néha szakad az eső, de ez van, nem is gondolkozok ilyeneken, mert nincs választás, a kutyát le kell vinni, ezt a lányom is tudja, most 2,5 éves.

Inkább majd ősztől lesz nagyon húzós, ha elkezdi az ovit, én ismét munkába állok, még fogalmam sincs hogy fogom megoldani, hogy mindenre jusson idő és a kutya is kellőképp le legyen mozgatva, de majd megoldom azt is.

Az ember, ha egyedül marad, akkor jön rá, mekkora erő rejlik benne, milyen sok mindenre képes.

2015. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha végképp nem tudod máshogy megoldani, fizess egy kamasznak. Neki jó zsebpénz, te meg aránylag olcsón megoldottad a kutya sétáltatását.
2015. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

*tudod

Köszi az eddigieket. Igazából tényleg a két gyerek melletti sétáltatás az, ami nehéznek tűnik, a kisfiam mellett ezt még meg tudom oldani.

2015. máj. 14. 16:26
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos sehogy. 1 gyerekkel még megoldottam, megoldottuk, 2-vel nem. A gyerekek között kicsi a korkülönbség, 2 év. Fájó szívvel, de megváltunk tőle,elajándékoztuk. Jó helyre került, ez vigasztal.
2015. máj. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!