Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ekkora bevételre 1 vagy 2...

Ekkora bevételre 1 vagy 2 gyereket vállalnátok?

Figyelt kérdés
3-400.000ft,hitel nincs rezsi kb 50-60+kocsira tankolás 20 körül. (na jó télen lehet picit több a rezsi)Ti erre bevállalnátok még egy gyereket,vagy nem jó ötlet? Van aki ennyiből megél kettővel? Hogyan éltek meg? Van minden ami kell? Kaja,ruha,ovi,suli? Köszi a választ :-)
2015. máj. 19. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi ennyiből 4-en élünk meg, bár van még egy 30000-es hitelünk is pár évig, és jön a harmadik. Én szépen be tudom osztani. De kinek mik az igényei?
2015. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Hát én ennyire nem mernék 2.at vállalni.
2015. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi 330.000 ftra, kb ilyen feltetelekkel siman vallaltunk kettot. Az elsonel osszesen nem volt 300.000 ft bevetelunk es meg hitelunk is volt. Siman kijottunk! Ha mar ennyire se lehetne, ott mar baj van! mi van a minimalberes csaladokkal?
2015. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 gyereket is be lehet válalni ennyire.
2015. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2 gyerekünk van, bevételünk kb. ennyi, ès tökéletesen kijövünk.

Hogy hogyan? Hó elején kalkulálok. Félretesszük, ami a számlákra kell, így látjuk mennyi a költhető pénz. Még félre is tudunk tenni.

2015. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kb. ennyiből bőven megvagyunk, két kisgyerekkel,igaz sok mindent kapunk anyóséktól(tojás,tyúk,zöldségek,ilyesmik).

Később nem tudom mi lesz,hiszen nem most kerülnek sokba,hanem majd pár év múlva(4 és másfél évesek)fognak:)

2015. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3 vagy 400 ezer forint a bevétel? Mert az sem mindegy.

Nekünk 500 e a bevételünk úgy, hogy én még gyeden vagyok. Erősen gondolkodunk a második babán az anyagiak ami miatt tökölök úgymond. Most szépen élünk, hitel nélkül családi házba két autóval. Egy hónap múlva megyünk nyaralni egy hétre Balatonra teljes ellátással hagy ne mondjam 200 felett van( a fele szepkartyaból) plusz akkor a költőpénz ugye. Szeptemberben tervezünk egy tengerparti nyaralast is. A hetvegen peldaul hetvegen mindket nap etteremben ettünk(nem minden hetvegen van így persze), nem kell szamolgatni naphosszat,Nekünk 500 e a bevételünk úgy, hogy én még gyeden vagyok. Erősen gondolkodunk a második babán az anyagiak ami miatt tökölök úgymond. Most szépen élünk, hitel nélkül családi házba két autóval. Egy hónap múlva megyünk nyaralni egy hétre Balatonra teljes ellátással hagy ne mondjam 200 felett van( a fele szepkartyaból) plusz akkor a költőpénz ugye. Szeptemberben tervezünk egy teyngerparti nyaralast is. A hetvegen peldaul hetvegen mindket nap etteremben ettünk(nem minden hetvegen van így persze), nem kell szamolgatni naphosszat, de ez ket gyerekkel???

de ez ket gyerekkel???

2015. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elnézést nem tudom miért így küldte el! (Utolsó)
2015. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
változó,hogy mennyi. van,hogy 3,van,hogy 400. ha megint dolgozom,több lesz. nekünk nem igényünk az étterem,max néha,mert itthoni kaját eszünk mindig. a nyaralás igen,az nem olcsó az biztos,bár ha mi megyünk balatonra szállásért nem kell fizetnünk az van a közelben ha anyósékkal megyünk még benzint se szóval belföldi nyaralás minimum meglesz mindig. köszönöm az eddigi válaszokat :-)
2015. máj. 20. 13:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor nem kell félni :)

Szerintem annyira más ki hogy él mik az igények, ezert vannak dolgok amire csak neked van rálátásod.

Egyébként én azt szoktam magamnak mondani, hogy tegyük fel most a 90 eves enemmel beszelgetnek mit tanacsolnek a fiatal önmagamnak ebben a kérdésben? Naná, hogy azt, hogy igen legyen még egy baba ;)

(Utolsó voltam)

2015. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!