Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 hónapos és 5 éves gyerekkel...

5 hónapos és 5 éves gyerekkel bevállalnátok balatoni nyaralást?

Figyelt kérdés
az út kb. 2,5 óra lenne

2015. máj. 22. 21:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
Sokan bevállalják még a távolabbi helyeket is, de egy 5 hónaps gyerekkel, az már nem a nyaralásról szól.
2015. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
5 hónapossal nem.
2015. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
23%
5 évessel igen, egy 5 HÓNAPOSSAL semmi esetre sem.
2015. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom férjed is megy, ugy igen.


:)

2015. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen, Párom is:) Sokat gondolkodom, hogy merjem vagy sem. Önálló házat bérelnénk, h senkit ne zavarjunk. A kicsi anyatejes, az ő evészete megoldott. És a utazunk autóval, végig alszik. Persze egy csomó ellenérvem is, ezért agyalok...
2015. máj. 22. 21:46
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Az én fiam pont 6 hónapos volt a szokott nyaralásunk idejében, akkor egyszer kihagytuk. Persze nem tudom, ti hogy szoktatok nyaralni, mi kempingezni szoktunk, azt fél évessel nem lehet, de ha szobás nyaralásra mentek, akkor az olyan picivel is teljesen megoldható.
2015. máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Igen.
2015. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

babafuggo...az enyem nagyon jol birta az utazast, vegig aludta a veszpremi utakat.

amugy is nyugodt termeszet, de ennyi idosen viszont rengeteget kelt, nem akart cumizni, folyton ciciztetni kellett, nappal meg a fejés, olyan voltam hetekig mint egy zombi...mi mar akkor lefoglaltuk elore a kulcsos balatoni hazat iden nyarra, de a pillanatnyi hangulatomban mondtam is a ferjemnek, hogy reszemrol penz kidobas mert nem nyaralasi elmeny ejjel 5-szor kelni nappal meg fejni allandoan meg szoptatni....de azota eltelt masik 5 honap, most 10 hos es az alvasa helyre allt, igy o is nyugodtabb es most mar orulok, hogy lefoglaltuk alig varom...de ha 5 honaposan elvittuk volna az reszemrol semmi ertekkel nem birt volna, max a ferjemnek lett volna jo.

2015. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Gyerekfüggő. A mi fiunkkal simán lehetett menni. Ő az a fajta baba volt, aki itthon alig aludt, nyűgös volt, de ha mentünk valahova, akkor kisangyallá vált. A szomszéd néni azt mondta egyszer erre, hogy azért, mert egy ér fut a ház alatt, mert ő bemérette a saját lakását. Esküszöm a végére már én is kezdtem elhinni. :-) Nah de komolyan, ezt neked kell tudnod, te ismered a kisebb gyerkőcöt, és dönts aszerint.
2015. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Simán. :) Kisfiam nyáron három éves lesz tesó négy hónapos és mi is megyünk Balatonra és Horvátországba is. Mondjuk mi sokat kikirándulunk jövünk megyünk amúgy is.
2015. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!