Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az Angéla névről mit gondoltok...

Az Angéla névről mit gondoltok, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ismertek ilyen nevű?

Mennyire gyakori név?


2015. jún. 4. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A Csinibaba című film jut róla eszembe.... Nemtom valakinek megvan-e így séróban :) AAANGÉÉÉÉLAAAAA!!!!! :)

Amúgy egyáltalán nem rossz név, bár én csak Angelikát ismerek, és e kettő közül egyik név sem a kedvencem, de a mai nevek között kifejezetten a normálisak közé tartozik.

2015. jún. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy Angéla és egy Angelika ismerősöm van (30-on felüliek, gyereket nem ismerek ezzel a névvel, nem gyakori mostanában). Az Angi becézése tetszik, de nem adnám a gyerekemnek. Viszont nem rossz név, nem fülsértő, nem ciki, nincs ezzel a névvel semmi baj!
2015. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy Angela nevu osztalytarsam altalanosban, 20 eve, tobbet azota sem ismerek.

Szerintem nem gyakori nev. Nekem nem tetszik.

2015. jún. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy rokonom van 30 körül ilyen névvel. Mástól nem is hallottam soha. Szerintem szép, vállalható név és tényleg úgy tűnik nem divat manapság, ez persze nem hátrány.

Az Angelika is tetszik egyébként.

2015. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Három Angélát ismerek, kettő 30 körüli egy pedig két hónapos.


Nem hiszem, hogy túl gyakori név lenne. Nekem tetszik gyerekként felnőttként vállalható, mindneki számára érthető név.

2015. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Angélaként egyáltalán nem tetszik, Angiként teljesen rendben van, szeretem. Magamon kívül 3 ilyen nevű nőt ismerek, szerintem nem túl gyakori név mostanság.
2015. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2 Angelat ismerek, egyik sem szimpatikus mint ember, hazudnak lopnak, cigányok. Az osztályban Endzsinek hívták. Nagyon gáz név nekem
2015. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kettőt ismerek, az egyik majdnem anyósom lett, egy gyűlölködő, primitív nő, a másik ismerősöm pedig egy igénytelen vénlány. Szóval nekem nem jön be.
2015. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, számomra ellenszenves nők jutnak róla eszembe.
2015. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tetszik ez a keresztnév. F.
2015. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!