Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ariana, Alba, Edit, Adél,...

Ariana, Alba, Edit, Adél, Anna. Melyiket választanátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Mind az öt név nagyon tetszik.

Ariana: nagyon elegánsnak tartjuk, szép, különleges, külföldön is teljesen vállalható, viszont kicsit idegen a hangzása.

Alba: személyes kedvencem, nagyon különleges, mégsem bonyolult, külföldön is elfogadott, nem hivalkodó, és valószínüleg a lányom sosem találkozna mégegy Albával, de félek, hogy bántanák emiatt a név miatt.

Edit: tetszik, de annyira nem passzol a vezetéknévhez, mint a többi név. Egyszerű, nem felkapott, nincs a családunkban és nem is ismerünk Editet.

Adél: tetszik, de kevésbé, mint a többi név, viszont külföldön és itthon is értenék, nem túl ritka, nem is túl gyakori, nagyszülők is meg tudnák jegyezni.

Anna: leginkább ez a név passzol a vezetéknévhez, tetszik is nagyon, de a nagymamámat és az unokatestvéremet is így hívják emiatt nem szívesen adnám.


2015. jún. 5. 00:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Annára vagy Adélra szavaznék. De ha tudnám a vezetéknevet, talán könnyebben tudnék mondani valamit. Ha gondolod megírhatod privátban.
2015. jún. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
84%
Anna:) Szerintem ne ilyen "extra" nevet válasszatok, mint Alba vagy Ariana. Valóban szépek, de most az utóbbi 1-2 évben akkora divat volt, hogy külföldi neveket, meg saját tákolmányokat adtak a gyerekeknek, hogy az iskolában elképzelem milyen névsorok lesznek... Nekem a személyes kedvenc neveim még, amik szép, régies nevek, viszont nem túl gyakoriak: Janka, Era, Emma :)
2015. jún. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Csapbol is Annak meg Emmak folynak..


Szerintem az Alba a legszebb, en arra szavazok

2015. jún. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Alba és Adél. Az Adél nekem személy szeribt jobban tetszik. Annából rengeteg can, az Edit meg túl erős, nem szép a hangzása. Az Ariana inkább külföldi, magyar kislánynak nem való :) de úgyis ti döntitek el :) grat a kislányhoz
2015. jún. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Anna. Az én lányom 2003ban született, ez volt a leggyakrabban adott női név. A majd 12 év alatt soha egyetlen ilyen nevű gyerekkel/felnőttel nem sikerült össze találkozni. Hanna, Lili, Gréta,Zoe - ezekből kettő, Vivienbol 3 van az osztályában
2015. jún. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Adélra szavazok.
2015. jún. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Albát még nem halottam,de tetszik:)

Adél sem rossz:) Ez a 2ő a többi nem jön be..

2015. jún. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Anna vagy Adél :) az Ariana és az Alba nekem nagyon idegen.
2015. jún. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Ariana meg Adél tetszik. Edit, Anna olyan hétköznapiak, Alba meg túl fura.
2015. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Ariana-Ariana Grande, nem adnám semmiképp.

Alba- Ezt egyetlen egyszer hallottam:Isabel Allen Kisertethazaban az egyik főszereplő, akit a feltestvere megeroszakol és megkinoz, ezt sem adnám.

Edit, Adél, Anna tetszik

2015. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!