Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS! Kislányom valószínűleg a...

SOS! Kislányom valószínűleg a szájába vette a nővére kakiját. Mit tegyek? Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Nagyobb lányom délelőtt levette a pelenkát és a szoba padlóra kakilt. Azonnal összeszedtem, fogalmam sincs hogy keveredhetett el egy kis bogyó. De a kislányom az imént a kanapé mögül jött elő kezében a nedves kakival. Azért gondolom hogy a szájába vehette mert a nagylány kicsit most szorulásos, nem nedveset kakilt. A kicsinek ugyan a száját nem láttam kakisnak de csak úgy lehetett nedves.

Vigyem ügyeletre? Mit tudnak vele csinálni? Én mit tehetek?


2015. jún. 8. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

A lányom már a kutyakakit is megkóstolta..... :))

Nyugi, nem ette meg, semmi baja nem lesz, max. nagyon undorító, sikáld át jól a fogait mielőtt puszit ad neked :)

2015. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Semmi baja nem lesz azon kívül, hogy gusztustalan :)))))
2015. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ügyeletre vinned. Várj, és ha nem történik semmi (ami valószínű), akkor nem kell aggódnod.
2015. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ügyeletre vinned! Valószínűleg semmi komoly és fertőző nem volt abban a kakiban, hiszen nem beteg a nagylányod. :)
2015. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hi-hi-hi,az én fiam kb. 21 évvel ezelőtt játszotta ezt el,annyi különbséggel,hogy Ő a sajátját kóstolta meg....még mindig él,23 éves múlt,makk egészséges,és egyetemre jár.Szóval nyugi!
2015. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!