Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szines ruhakbol mivel veszitek...

Szines ruhakbol mivel veszitek ki a porkolt, cseresznye, fu es egyeb foltpkat?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 20:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

nálam pl pörköltre a jóformán evés utáni azonnali mosás válik be, először helyileg kézzel szappannal alaposan, a többit a gép kiszedi

cseresznye helyett nálunk eper volt, kipróbáltam egy netes video szerinti módszert, az is bevált: kis tálba ecetet és konyhai mosogatószert összekeverni ezt a foltba ujjunkkal bedörzsölni

2015. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet nevetni fogsz de én minden foltot kiszedtem eddig baba szappannal és hideg vízzel. Amilyen hamar csak lehet hideg víz alá, jól beszappanozni, átdörzsölni, átöblíteni, aztán egy kicsit még ázni hagyni újbóli beszappanozás után. A többit a gép elintézni. Bár fűfolttal még nem gyűlt meg a bajom de ezzel a módszerrel eddig minden mást kiszedtem a kifolyt kakától kezdve, a kakaón keresztül a gyümölcsös és szaftos ételekig. :-)
2015. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
vanish-sel
2015. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Vanish szappan.
2015. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

én is babaszappannal mosok :)

1

2015. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nátrium perkarbonáttal. Áztató program+60 fokos mosás
2015. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinenek nagyon koszonom. Sokat segitettetek. Baba szappan alatt a klasszikus kek -feher pottyost ertitek?
2015. jún. 9. 22:42
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha szépruha, akkor mindig frissen, kézzel nekiugrok. Nekem a mosogatószer vált be.

Ha játszós, azt nem szedem le róla minden maszatnál itthon (minek? egy órán belül megint maszatos).

Ezeket szépen feláztatom egy éjszaka alatt, mosogatószer, ecet kombóban. Mosás előtt kap egy kis mosószappant is a folt (én Coop saját márkást használok)

Ha viszont látszik, hogy nem fog kijönni, akkor áztatás után clorox folttisztítót kenek rá (van színes ruhákra is) jó cucc, csak drága.

2015. jún. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mosószappan szintén. Ha nagyon olyan a ruha, hogy féltem és szép, akkor egyből leveszem és beszappanozom, kimosom. Egyébként megy a szennyesbe és mosás előtt szappannal kimosom nagyjából a foltot. Ha még akkor is látszik valamennyire, amikor betenném a gépbe, akkor szappanosan teszem be :) Mosni Ariel senzitivvel mosok vagy a zöld fás francia mosószerrel (nem tudom a nevét, francia a márka).

Minden kijött eddig, pedig már ovis mindkettő :D

2015. jún. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen a klasszikus baba szappant :-)
2015. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!