Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék bébiszittert....

Szeretnék bébiszittert. Hogyan lehet kivédeni a lopást, gyerekbántalmazást, hanyagságot?

Figyelt kérdés

ismerősök nem tudnak ajánlani olyat, aki napi 8-ban ráérne hétköznap, vagy minden 2. nap legalább.

senki nem lenne itthon csak ő a kicsivel.

(semmilyen bölcsibe nem veszik be nyáron, egyéb ötletnek is örülnék a bébiszitteren kívül)


2015. jún. 11. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg csana? Azért napi 8 órában egy bébiszitter elég drága, főleg min. minden másnap. Akkor már beleférne egy csana is, és akkor nem kéne aggódni amiatt, hogy lop, hanyag, stb., mert normális helyre menne.
2015. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már körbehívtam városunk összes csanáját, csak egyetlen helyre vennék be, ahova nem lehet kocsi nélkül járni, olyan messze van, és nincs kocsim
2015. jún. 11. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj olyat keresni, aki háznál (a saját otthonában) vigyáz gyerekekre. Mi is találtunk egy ilyen nénit, akire bátran bízhatom a kislányom ha kell. Nagyon jól érzi magát ott, a többi gyerekkel jól eljátszik. Szinte pótnagyivá vált a babysitter az idők folyamán.Sokan hirdetnek, (olx, jófogás) biztos találsz ilyet. Előtte menjetek el ha kell, többször is ismerkedni, körülnézni.
2015. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kamera
2015. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy kozvetito irodat. Oktatason is reszt vesznek azok a bebiszitter jeloltek akiket kuldenek, plusz kerj ajanlast.
2015. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hol kéne vigyázni a kicsire? én bébiszitter vagyok. tippként mondom, hogy kérj ajánlást az előző családjaitól. ha ők meg voltak vele elégedve, akkor nem hiszem hogy pont nálatok lenne baj.
2015. jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!