Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogyan hűtitek le tesztelés...

Ti hogyan hűtitek le teszteléshez a vizeletet?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nekem azért mutatott negatívat néhány napja, mert nem hűtöttem?
2015. jún. 15. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha terhes vagy, mindenhogy kimutatja a teszt, de én keveset fogtam föl, es vártam kb 5 percet. De ha ugy gondolod, állítsd bele hidg vizbe pár percre.
2015. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe se jutott hűteni :-O Miért gondoljátok hogy kell? Nekem minden teszt korrektül mutatta a negatívat és a pozitívat is, totál "friss" pisiből.
2015. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló, az eddigi teszteket nem kellett hűteni, de amit most hozott a férjem, arra rá van írva a betegtájékoztatóra, hogy csak úgy érvényes ha szobahőmérsékletű a pisi.


Első köszönöm a válaszod, akkor várok vele legközelebb énis.

2015. jún. 15. 11:55
 4/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem a teszteket kell hűteni hanem a pisit :D
2015. jún. 15. 11:55
 5/15 anonim ***** válasza:
Soha nem hallottam meg lyenrol h huteni kellene a pisit. Ha terhes vagy kimutatja. Amugy is sok tesztet ugy is el lehet vegezni h ha pisilsz csak odatartod rogton. Akkor az menet kozben h hul le?
2015. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, azért mert te még nem halottad, az nem azt jelenti hogy nem is létezik.
2015. jún. 15. 11:59
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit utoljára vettem arra is rá volt írva,hogy szobahőmérsekletű vizelettel teszteljünk. Vagy hideg vízbe állítod,vagy vársz amíg hűlik kicsit! Bár szerintem ha terhes vagy a vizelet hőmérsékletétől függetlenül pozitív lesz a teszt.
2015. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem- nem haLLottam! De ha hagyod allni gondolom hul. Azert nem tul bonyolult kitalalni hogyan kelk huteni vmit. Ha meg nem vagy biztos benne ismeteld meg. Olyan terhessegi tesztet hasznalj amihez nem kell huteni a pisit. Ha az is negativ akkor a masik is jol mutatta. Ha pozitiv tudni fogod h nem jol csinaltad. Vagy csak koran teszteltel.
2015. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hű. kihagytam egy betűt, látom észre vetted. Nagy dicséret érte, nagyon ügyi vagy :)
2015. jún. 15. 12:09
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyébként bírom, amikor az aki kioktat, az is vét a szavakban hibát. Röhejes. Te sem írtál helyesen, na bumm :)
2015. jún. 15. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!