Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem akaszt ki? Mire jó ez?

Csak engem akaszt ki? Mire jó ez?

Figyelt kérdés

Van egy huszonéves ismerősöm a facen, most várja az első babáját, 30 hetes (sajnos napra pontosan tudom mikor hol jár) Namost amióta terhes azóta minden nap ezmegy:

-jajj de mozog az én picifiam.

- joghurtot eszek, mert a kis tökös azt kívánja.

-énekeltem a picikémnek mert akkor mindig elalszik.

És még sorolhatnám. Konkrétan tudom hogy mikor hol van, mit eszik, mikor mozog a babája stb. Na most kérdem én, mire jó ez? Szerinte ő most különleges? Szerinte érdekel valakit? Nekem is vannak gyerekeim, de ilyet nem csináltam, sőt én pocakos képet sem tettem fel, csak egyet amikor megszületett a pici, aztán ennyi. Nem akarom törölni az ismerőseim közül, mert amúgy szimpatikus, de amióta terhes azóta mintha elszállt volna a maradék esze is.


2015. jún. 15. 21:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell törölni, be tudod állítani, hogy ne lásd, amiket kiír, de az ismerősi kapcsolat megmarad, ha valamiért mégis el kéne érned.
2015. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem akadok, mert nem különösebben mozgat az ilyen, fogom és beállítom, hogy ne lássam a hírfolyamát. Ezt tettem azzal az ismerősömmel is, aki már 4 hetes terhesen kirakta a szülése várható időpontját, majd 3-4 héttel később a kórházból posztolt képet a vetélését követően...
2015. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A fiókjában felül rányomsz a követésre. ha pipa helyett átvált, akkor nem fogod látni minden beírását.
2015. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
savanyú a szöllő?
2015. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szőlő, ha már itt tartunk. Haha.
2015. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg az a legjobb, ha beállítod, hogy ne jelenjenek meg a posztjai a hírfolyamban. Nekem is van pár ismerősöm, akit ilyen miatt tiltottam le.


Off: mi az a szöllő? Mert én SZŐLŐT ugyan ismerek, de ez a szöllő nemtom mi lehet... ötlete valakinek?

2015. jún. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Letiltod ennyi... nem normalis teljesen, de mindenki sajaz dolga, hogy mit posztolgat.
2015. jún. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Passz... van, akit teljesen meghülyít a terhesség, vagy önértékelési gondjai vannak, és ezáltal próbál különlegesebbnek tűnni.

Nekem is van ill. már csak volt ilyen ismerősöm. Minden héten a fogkefe/szappan/budipapír háttérrel szelfizte az "x. hetes pocak a kis hercegnőcskénkkel" képeket. Rögtön feldobta a szülés utáni képeket, és azóta min. napi egy kép felkerül a "kis hercegnőről".

Az egyik kép rémesen hülyén sikerült, nem akartam bántani, sem rosszindulatú lenni, mégis vérig sértődött, mert nem ömlengtem, mert küldtem kutyás puszikat. Jól jártam, mert kölcsönösen letiltottuk egymást. Én nem bánom, hogy nem kell minden nap a cukiságözönt néznem és az ömlengést olvasnom.

Később majd jön a "kijött az első fogunk", "így alszunk", napszakokra bontott szelfi.

Kell legalább egy év, mire elmúlik ez az őrület, mert a tarkóig fosást, a hányást, a makacskodást, a leevett ruhákat, a földhöz verős hisztiket már nem fogja nagyközönség elé tárni, csak a rózsaszín felhős cukormaszlagot.

2015. jún. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Aha...nagyon savanyú :D De micsoda? Jah, a szöllő :DDDD SZTEM NE OKOSKODJ? NEM JÖTT BE :D
2015. jún. 16. 07:51
 10/18 anonim ***** válasza:

Mi még csak most tervezünk babát, de letetettem a férjemmel a nagyesküt, hogy ha ne adj'isten én is meghülyülnék a fent leírt vagy egyéb módon, legyen férfi és rakjon helyre. Megígérte. :)

Tök jó dolog, ha valaki megéli a terhességét, várja a gyerekét, de ez senki másra nem tartozik. Miért kell szétrúgni az eddigi értékrendet?

Volt ismerősöm, aki kényszerítette a pasiját, hogy szabaduljon meg az imádott kutyájától, mert ő már babát akart, és zavarta a kutya lihegése.

Én az ilyen nők pasiját sajnálom nagyon. Én le tudom tiltani a hírfolyamon, na de ezt hallgatni 0-24-ben és még jó képet is vágni hozzá?...

2015. jún. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!