Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik kádat ajánljátok?...

Melyik kádat ajánljátok? Tapasztalat ezekkel a kádakkal kapcsolatban? Ha tudnám hogy a cam megtartja a babát rendesen azt venném de nem vagyok benne biztos.

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]


Hamarosan szülök és nem tudok dönteni.A Cam kád tetszik jobb a kialakítása is viszont az Ok baby kádnak magasabb a fala ami tartja a picit és alul is nagyobb az a kialakítás ami a lába között tartja.Mivel sűrűn kell majd egyedül fürdetnem ezért kérdezem melyik lenne alkalmasabb?


2010. márc. 1. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Az én magánvéleményem, hogy talán olcsóbban megúsznád, ha vennél egy egyszerű kádat és abba egy "babatartót". Azzal indokolom, hogy míg a babám pici volt, addig egyedül is nagyon jól meg tudtam fürdetni, csak a biztonság kedvéért volt ott apa, meg az élményért, tartozék nélkül is megfogtam és megfürdettem. Viszont mikor nagyobb lett, már nagyon szívesen pancsikolt, akkor már nem hiszem, hogy jól érezte volna magát, ha valamibe mindig beleakad. Ha pedig megtanul magától ülni, akkor meg már felesleges akadály benne a tartó, új kádat kell venned, vagy egyből a nagykádba rakni. Tényleg csak a saját véleményem ez, nem megbántani akarlak, de arra én is rájöttem már az elmúlt 18 hónap alatt, hogy felesleges mindenből a legdrágábbat, legjobbnak látszót megvenni, mert a legtöbb csak felesleges pénzkidobás.


Gyors és könnyű szülést kívánok neked és örömteli babázást!

2010. márc. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy igaza van az első válaszolónak, de én nagyon szeretem ezt a kádat, ugyanis nekünk ilyen van. Az is lehet, hogy később le kell cserélni, de ha már biztonságosan ül, akkor esetleg lehet fürdetni a nagy kádban is. Szóval én ajánlom Neked ezt, ha ilyenben gondolkozol.
2010. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Az okbaby szélesebbnek tűnik, talán az szól mellette.

Nekem nem volt ilyen, és el sem tudnám képzelni úgy a fürdetést, hogy nem én fogom a picimet, igaz, én az elsővel is hagyományos káddal kezdtem, saját kézzel tartottam, és ez az érintés számomra fontos :)

Szóval szerintem eléggé fura az ilyen megoldás, de az nem azt jelenti, hogy nem jó. Nekem nem kéne ilyen kád, a testi kontaktus fontos :)

2010. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: 3 gyermekem van
2010. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Nem sértésnek szánom én sem, de anya biztonságosan tartó karjánál valóban nincs jobb! Én sem tenném ilyen tartókba a picim. Nekünk Ikeás egyszerű kiskádunk van, néhány száz forint volt.

2010. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a második van és nagyon szerettem.

Az első nekem olyan furcsa.

2010. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az első volt.Nagyon praktikus.Nekünk jól megtartotta a kisfiamat és amikor már tudott egyedül ülni a másik oldalt használtuk.Hidd el,hogy nagyon nagy segítség egy ilyen kád.Nem kell félned,hogy véletlenül belecsúszik a vízbe.A második is jó lehet egyébként.
2010. márc. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!