Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a szülés...

Az normális, hogy a szülés óta rendesen hiányzik az orvosom meg a szülésznőm?

Figyelt kérdés

Most ne nézzetek hülyének... de kisvárosban lakunk, rendesen várom, hogy az utcán összefussak velük.

És hiányzik, hogy már nem kell terhesgondozásra járni és nem találkozom velük.

Volt más is így, vagy megbolondultam?

1 hónapja szültem.


2015. jún. 23. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hormonok sok mindenre képesek. Érzelmi kivetítés, a boldogságod hozzájuk is kapcsolódik, ezért akarsz velük találkozni. Vannak nők, akik egyenesen belezúgnak az orvosukba... majd elmúlik, ha vége a hormonhatásnak, néhány hét/hónap alatt, és újra normálisan fogsz hozzá állni a témához.
2015. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
velemenyem szerint nemcsak ez van a dologban. a terhesseg hosszu ido 9 honap, es a szulessel lezarul ez az idoszak, megszokjuk a dokit, foleg ha rendes, a korhazat, azt az allapotot, es nekem is ugyanigy hianyzott minden, mint a kerdezonek. en 7 hete szultem, es holnap megyek kontrollra, es mar varom :) szoval nem bolondultal meg, egy no eleteben ez egy meghatarozo pont es megvaltozik a vilag...most pedig meg kell szokunk hogy vissza valtozik..de halistennek a gyerek gondoskodik rola, hogy le legyunk foglalva :D
2015. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én két hetet voltam bent a kórházban alig vártam,hogy hazajöjjek ,de miután hazajöttem még egy hónapig mindennap hiányzott a kórház.
2015. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Javaslok neked egy cikket, amit az én orvosom írt erről:))


[link]

2015. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!