Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák akiknek 3 kicsi...

Anyukák akiknek 3 kicsi gyerekük van, hogy boldogultok? Van segítségetek?

Figyelt kérdés
3. babánkat tervezzük, kicsit félek hogy fogok boldoguzlni 3 kicsi gyerekkel, van egy 3 éves lányunk meg egy 1 éves fiunk. Nincs segítségünk , a terhességtől tartok leginkább...
2015. júl. 2. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs segítségünk. Hát nem fogok hazudni, iszonyú nehéz. Mi nem terveztünk haramdikat, védekezés mellett besikerült.
2015. júl. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha nincs segítséged és a másik kettő is ennyire kicsi, miért akarsz ennyire egy 3.at? Várjatok pár évet, míg a kicsik nagyobbak lesznek, és akkor..

Se neked, se a férjednek, se a gyerekeknek nem jó, hogy állandóan fáradt vagy, állandóan feszült..

Nem olyan egyszerű ám. Nekünk van segítségünk, 6 a nagy, 4 a középső és 1 a kicsi. Ne kapkodjatok ennyire

2015. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En nagyon nem terveznék 3. gyereket. 2 gyerekunk van (1,5 és 4,5 évesek) mind a ketten dolgozunk. Itt-ott segítenek a szulok gyerekvigyázásra. Igy is iszonyat nehéz az egész, nem tudunk elképzelni még 1 gyereket.
2015. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem van segítségem, mégis sokszor nagyon nehéz megoldani egy-két dolgot. 7, 4 és 2 évesek a gyerekek.

Ha nincs segítséged, akkor várj még pár évet, és ha a gyerekek nagyobbak, akkor vállaljátok a 3. babát.

2015. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy-két ilyen anyukát a játszótérről. Totál ki vannak készülve, ráadásul mindegyik a férje sokáig dolgozik, tehát minden rájuk hárul. Szerintem nem szabad a határokat feszegetni, megvárni míg teljesen kikészül az ember. Főleg nagyon picik még neked.
2015. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Várnék 2-3 évet.
2015. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Segítség nélkül nem egy sétagalopp. Én sokszor érzem azt, hogy ebben a formában inkább szívás, mint öröm. Ez van ha az embernek nincs lehetősége gyerekek nélküli kikapcsolódásra. Ha terveztem volna, nem így csinálom hanem többet várok.
2015. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kis korkülönbséggel szeretnénk a 3. gyereket is utána maradnék itthon mint főállású anya, tanulni szeretnék majd ez idő alatt és esetleg dolgozni 25-30 órában. 20 meg 50 km-re laknak a nagyszülők,de dolgoznak, így azért minimális segítség innen onnan összejönne. De akkor úgy lenne a legjobb ha mire 3 éves lesz a kicsi addigra szülessen meg a 3.
2015. júl. 2. 21:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert :)
2015. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!