Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiú 3-as ikreknek név?

Fiú 3-as ikreknek név?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teljesen tanácstalan vagyok a nevekkel. Gyerek tervezés előtt volt egy fiú és egy lány nevem ami teszik nekem és a páromnak is, soha nem gondoltuk volna, hogy hárman lesznek. Így a ti segítségeteket, ötleteiteket szeretném kérni a nevekben. Az első fiú tuti az apukája nevét az András nevet kapja. Vezetéknév a Fodor. Mindenkinek megy a zöld kéz! :)


2015. júl. 5. 12:30
1 2 3
 1/29 Duenna ***** válasza:
17%
Ne másoktól, ne idegenektől kérdezd, ez személyes ügy, csak rátok és a gyerekekre tartozik. A lelki belső hangra figyelj, hogy neked mely nevek rezegnek be a szívedbe. A magzatok meg szokták súgni, nekik mely nevek tetszenek.
2015. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
70%

Sándor, József, Benedek.

Viccet félretéve, tényleg ne másokra hallgassatok, hiszen a ti gyerekeitek.:)

2015. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%
Ha az 1.nek ilyen nevet adtok h Andras,akkor a masik 2 ne legyen Kevin meg Rikardo,stb, ami nagyon elut tole. Legyenek akkor 3an magyaros nevuek pl Andras / Bence , Barna, Istvan, Attila,Zoltan,Zsolt, stb
2015. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
jó :D ezt a Sándor, József, Benedek neveket a férjem hetente 3X bedobja, hogy mi lenne ha ez lenne a nevük. Az a helyzet, hogy a névválasztással csak én foglalkozom komolyan mert ő csak hülyéskedni tud ezzel. Ha pl. mondom, hogy legyen Rómeó ő arra is azt mondja, hogy neki jó. Ezért jöttem ide, hogy hátha itt kapok valami jó ötletet.
2015. júl. 5. 12:49
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

A/Á kezedetű: András, Ádám, Attila

vagy még Áron/Ármin


A -> B -> C kezdetű: András, Barnabás/Balázs/Botond, Csaba/Csongor/Csanád


Egyéb nevek:

Dániel, Dénes, Gergő, Imre, Kornél, László, Levente, Lóránd, Máté, Marcell, Nándor, Szabolcs, Tamás, Zoltán

2015. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Stílusban hasonló, de különböző hangzású neveket adjatok, Pl Viktor, Gergő, Bence, Dávid, Dániel, Zsolt, Zoltán, Péter, Roland, Bálint, Ákos, Ádám, stb
2015. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

András, Botond, Hunor.


András, Balázs, Krisztián.


András, Soma, Lőrinc.

2015. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :) a Krisztián név az nekem is eszembe jutott már.
2015. júl. 5. 13:21
 9/29 anonim ***** válasza:
91%

Ármin, Áron, Dávid, Dániel, Botond, Endre, Erhárd, Ádám...

(amúgy természetesen sikerültek? Nem semmi, biztos idegbajt kapnék :))

2015. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Hány hetes várandós vagy? Kívánom, hogy épségben, egészségben szülessen mindhárom kisfiad!

A mi fiunk Kristóf, de tetszik a Martin, Milán, Zétény, Zalán is.

2015. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!