Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tartanád a gyerek miatt az...

Tartanád a gyerek miatt az apjával a kapcsolatot, ha az apaságit sem írja alá, semmit nem segít, jó messze van, de azért jópofizik?

Figyelt kérdés
ígérgetésekből, szerelmes tervekből áll a dumája, a valóság meg a fentiekben felvázolt.
2015. júl. 5. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem.
2015. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megengedném, hogy találkozzon a gyerekével, ha akar találkozni vele, tehát valamilyen szinten igen, tartanám a kapcsolatot, nem miatta és magam miatt, hanem a gyerek miatt, hogy ismerje az apját, akkor is, ha az nincs elég intelligens, hogy elismerje gyerekének. De semmilyen szerelmes terveket és ígérgetéseket nem hallgatnék meg, a magánéletemben nem lenne helye.
2015. júl. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem! Az apaság nem annyiból áll,hogy hú de cuki a gyerek!

Ebből mit vihet magával a gyerek? Milyen apa-minta lehetne a szeme előtt?

Nem is értem! Ha valaki még az apaságit sem írja alá, akkor mit gondoljon a gyerek? Hogy az ő apám, de mégsem az? Az ilyen nem apa!

2015. júl. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartanám. Köteleztetném DNS-tesztre, bevasalnám a gyerektartást és ha szabályozott körülmények között élni akarna a láthatási jogával, természetesen hagynám, de azt nem hogy random felbukkanásokkal jól összezavarja a gyereket és az én életemet is.
2015. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!