Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » (volt) Kismamák! Ti mindig...

(volt) Kismamák! Ti mindig visszatudtátok tartani a rókát a sloziig?

Figyelt kérdés
Én nem mindig, bevallom :) 3 gyerekem van. Meséljetek! :)
2015. júl. 13. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Én minden helyiségben tartottam vödröt...

Így kevesebb volt a baleset.

2015. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Néha a tenyeremben végezte egy része mire kiértem. :((
2015. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
?? Igen vissza :-)
2015. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem Mindig
2015. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Talán egyszer nem, de volt,hogy beköltöztem fél napokra:D:D bár én itthon voltam végig,így nem volt nehéz dolgom:D
2015. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Én még a 32.hétben is hánytam.A terhesség kezdetén -3 kg-val indítottam a sok hányástól. De mindig elértem a wc-ig, sokszor rohantam.
2015. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer nem értem be a házba, a bokorban landolt. De általában sikerült, bár sokszor futottam. :)
2015. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Én egyszer telibe hánytam a fürdőajtót.
2015. júl. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem.Volt hogy a konyha volt közelebb és a mosogatóba ment, és egyszer az utcán is sikerült amikor mellém állt egy hajléktalan a villamoson.
2015. júl. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

A tenyerembe az eleje nekem is landolt párszor.

De a legdurvább az volt amikor szülés előtt 2 nappal hajnal kettőkor lett hányingerem. Mivel nagy volt a hasam nem volt olyan egyszerű kimászni az ágyból. Tudtam,hogy a wc-ig már nem jutnék el, így a fürdőbe lévő lavort vettem célul. Az sem jött össze. Azt nem tudom,hogy hogyan sikerült,de telibe hánytam a konyha falát(abból nyílik a fürdő)

Illetve a fél fürdőszobát. Sugárba jött belőlem. Úgyhogy hajnal kettőkor zuhany,hajmosás és feltakarítás. Szegény férjem....nagyon aranyos volt. Segített sikálni a falat :) úgy sajnáltam őt.

Nem vagyok rá büszke,de sajnos megtörtént.

A mai napig röhögés tárgya ez a sztori :)

2015. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!