Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt valaki így, vagy hasonló...

Volt valaki így, vagy hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Három hete fájtak a melleim,szúrt a petefészkem,és úgy vettem észre mint ha erősebbek lennének az illatok-szagok!Gondoltam nem fog megjönni,mivel előtte nem szokott fájni a mellem.Három napja elmúlt a mellfájdalom,és megjött de csak három napos volt ami úgy telt hogy első nap barnáztam,utána két nap nagyon enyhe mensi.ebbe a három napba lement a hőm,de megint 37 felett ugrál!Görcsölgetek,a petefészkemnél nyomó,szurkálást érzek néha! Reggel teszteltem,de negatív lett!

Már vagy 6 hete hogy együtt voltunk a férjemmel,és ha baba lenne már kimutatná nem?

Pénteken mehetek dokihoz,de hát ha tud valaki segíteni addig hogy nyugodtabb legyek!


2015. júl. 21. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Kimutatná. Nem vagy terhes.
2015. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyuladas van nalad ezert nem volt normalis menstruációs se!

Biztos hogy nem vagy terhes.

2015. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sejtettem,hogy nem terhesség a negatív tesztből ezért is kérdeztem! :)

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. júl. 21. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!