Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Panelban élő klímával nem...

Panelban élő klímával nem rendelkező családok, hogy bírjátok ezt a hőséget? Ti és a gyerekek hogy viselitek/viselik? Hány fok van nálatok? Milyen idősek a gy erekek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 15:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Miket főztök ilyen melegben vagy miket esztek?
2015. júl. 24. 15:39
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Nem panel, de túlmelegedett családi ház. A hőség idejére főzésstopot vezettem be. A gyerek üveges bébiételt kap, mi pedig rendelünk. Leghamarabb vasárnap vagyok hajlandó főzni bármit is. Férjem egyetért, ő is szenved a melegtől.


A gyereket naponta 3-4 alkalommal langyos vízzel lezuhanyozzuk, így ő jól bírja. Mi meg kemények vagyunk és hideg vízzel zuhanyzunk.

Én imádom a hideget, úgyhogy vizes ruhában alszom, egy fagyasztott vizespalackot ölelgetve. Várom a telet, amikor nyitott ablaknál 5 fokban alhatok, imádom!

2015. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány fok lehet pontosan, de rohadt meleg van. A gyerek bírja a legjobban, őt igazából nem nagyon zavarja, csak annyi a különbség, hogy most nem rohangál állandóan, csak ha tényleg megy valahová (de akkor futva).

Főzés nincs, amíg ilyen meleg van, mondjuk ebédidőben nem is vagyunk itthon, dolgozunk, a gyerek meg nagyizik jelenleg. Én nagyon szenvedek ettől a melegtől, főleg az zavar, hogy aludni sem tudok rendesen.

2015. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 piroska és a farkas ***** válasza:
4. emelet, lapos tető, csak nyugati ablakok, kb 30 fok, ha sikerül lehüteni... 15 honapos a kislány, naponta többször lezuhanyozzuk, egyszál pelenkában van, de csurog rol a víz egyfolytában .Napok ota csak úgy tud elaludni, ha legyezzük. Tele van kiütéssel a meleg miatt. MI letettük az ágyunkrol a matracot közvetlenül az ablak alá, és így hajnali 2 körül már kapunk is levegőt. Én egyébként szintén a telet várom, de nagyon. Tetézi a dolgokat h az elmőlt héten többször is volt a környékünkön éjszakába nyúlo nagykoncert, ami miatt nem nyithattunk ablakot, mert akkor meg az elaltatott kislányunk riadt volna fel.
2015. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!