Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekkori csínytevések? Mert...

Gyerekkori csínytevések? Mert mindenkinek volt

Figyelt kérdés
2015. júl. 25. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Málnaszörpöt öntöttem a borba, hogy ne legyen Nagyapám büdös.

A bátyám fogkefével megmostam a kutya fogait.

2015. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szokasos, logtunk a sulibol, telefonbetyarkodtunk, egyszer a negyediken kikotottuk a legfiatalabb gyereket a korlathoz a gangon, mert azt jatszottuk, h kutya, es elfelejtettuk. Szegenyt kerestek, o meg nem mert kiabalni, mert tudta, h mindannyian kikapunk, igy is tortent 😊.

Majdnem belefojtottam a macskat egy tal tejbe, nem akart inni, segiteni akartam neki 😃.

Videken nyaraltunk, es megdobaltuk a menyasszonyt a menetben, olyan bogyoval, ami pukkant ha nekiutkozott vminek, csupa voros folt lett a ruhaja. Ezt utolag nagyon szegyellem...

2015. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egyik hörcsögünket megfürdettem majd kicentrifugáztam, mert hogy láttam hogy a ruha gyorsan megszárad, gondoltam a hörcsög is. A másikat meg nem tudni milyen indíttatásból de betettem egy befőttes üvegbe, majd a fagyasztóba. :( Ekkor kb 4 éves voltam, az állatkínzási hajlamom szerencsére ott ki is merült, azóta még a macska szájából mentett egeret is újraélesztem ha lehet :)


Az útszéli árokban piromániáskodtunk a barátnőmmel, valamiért nagyon szerettünk papírt és gyertyát égetni, szerencsére mást nem gyújtottunk fel.


Suli lógást magas szinten műveltem, olyannyira hogy miután az új háziorvos nem volt hajlandó igazolást adni, gyorsan megtanultam orvosi igazolást hamisítani - paint csodákra képes :)


Loptam el olyan pénzt amire a szüleim már nem is emlékeztek, mert anyunak hobbija volt könyvbe tenni dugipénzt amit hamar elfelejtett. Ha nem szólom el magam sose tudják meg és tulajdonképpen nem is hiányzott volna senkinek, ettől függetlenül mai napig ezt szégyenlem a legjobban.


Na meg a régi szép idők amikor még a pék meg a tejes lemerte éjjel a bolt ajtajába tenni az árút... Anyu járt hétvégenként iskolába vidékre, tehát a tesómmal 3 napot ketten voltunk. Annyi pénzt kaptunk ami elég 1 liter tejre, 1 kg kenyérre meg pár darab zsömlére hogy hétfőn tudjunk a suliba kaját vinni. Hát mi szépen elbuliztuk minden héten a pénzt viszont volt otthon tej, kenyér, minden féle péksüti, joghurt, túrórúdi. Hajnalban haza fele ingyenes önkiszolgálás volt a helyi kisbolt lépcsőjén :)


Égetni való gyerek voltam az egyszer biztos

2015. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy időben az volt a mániám, hogy a cukortartó tetején lévő cukorra tettem pár kanál sót. Ezt megcsináltam anyuéknál, nagyszülőknél, meg bárhol, ahol egy picit egyedül maradtam a konyhában. Rohadtul tetszett, ahogy fintorognak, amikor kávézni kezdenek :D


Öcsémmel egyszer rápisiltünk a fölöttünk lakóék lábtörlőjére, mert a gyerekeik egész éjszaka dübörögtek a fejünk fölött, és amikor anyu felment szólni, akkor az anyjuk fel volt háborodva, hogy miért ne játszhatnának a saját lakásukban (hajnali kettőkor). Jó, egy kicsit lehet, hogy elvetettük a sulykot :D (én 9 voltam, öcsém 6).


Ovis koromban többször is kipingáltam a tapétát, ha meg tudtam kaparintani anyukám körömlakkját.


A suliból igazából sosem lógtam, de egyszer középiskolában kimásztam az ablakon matekóráról, miután már tudtam, hogy nem tudnak hiányzónak beírni. Az első emelten volt a terem, valami nagyon hülyén elfelezett helyiségből alakították ki, így a hátul ülőket nem igazán látta a tanár. Na, ott ültem én, és ott volt egy ablak is. Alatta pedig egy - már nem használt - bejáratnak a teteje. Arra ugrottam rá, és lecsúsztam az oszlopon. Igazából csak ki akartam jutni cigit venni, és tudtam, hogy szünetben esélytelen, mert a portás nem engedne ki, ezért így oldottam meg. Viszont az elég kellemetlen felismerés volt, hogy nem tudok visszamászni :D De nem vett észre senki :)


Ugyanebben a suliban történt, hogy egy alagsori teremben volt angol óránk, az ablakok pont az udvarra néztek, és ha kinyúltunk rajta, pont a betont meg a füvet értük el. Esett az eső, és minden tele volt csigákkal, így szedtünk egy párat, és rátettük őket a táblára, meg a tanári asztalra, fiókba, ide-oda. Szegény tanárnő sírva szaladt ki a teremből, amikor meglátta. Mondjuk őt imádtuk szívatni, mert tényleg mindenen elsírta magát, még azon is, amikor április elsején a fiúk borotvahabot fújtak a kilincsre.

2015. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj, még egy eszembe jutott, bár ez inkább lustaság volt, nem csíny. Középsuliban egyik évben azt mondtam a tesitanárnak év elején, hogy fel vagyok mentve, jövő héten hozom az orvosi papírt. Következő héten elfelejtette kérni, utána lévő héten kérte, én meg azt mondtam neki, hogy már odaadtam. És elhitte! :D Félévkor mondjuk kicsit paráztam, hogy tuti megbuktam tesiből, de az volt beleírva az értékeléshez, hogy fm., úgyhogy a kutya nem kereste az én felmentésemet :D
2015. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!