Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Előbb született a babánk 3...

Előbb született a babánk 3 héttel. Nem vettünk Neki babakocsit.4 kg fölött született. Milyen kocsit vegyünk Neki? Kisfiú. Hordozósat, mózeskosarasat? Milyet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

? 3 héttel a baba megérkezése elött nem vettetek neki kocsit? és nem is gondoltatok rá milyet kellene?


Ezt nektek kell sok sok szempontból eldönteni. Van aki vesz egy sima újszülöttes kocsit meg hordozót, aztán késöbb rendes babakocsit.

Mi olyat akarunk ami mózeses, hordozós, és sima kocsinak is lehet használni. Aztán rengeteg más szempont van, pl döntehtösége, anyaga, fordíthatosága, súlya, bekötehetösége a kocsiba stb... és ezek árban is rettentöen változatosak.

Èn amit kinéztem, minden szempontból megfelel és minösége is igen jó az kb 600-700 €.


Gyerekágyat vettetek neki?

2010. márc. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi ezt a semmit nem érő választ.

Nem vettünk Neki így van. Képzeld. Ágya van.

És a kocsin kívül mindene meg van. Már bánom hogy feltettem a kérdést. Az első gyermekünkkel úgy jártunk, hogy megvettük előre a kocsit, 41 hétre született, 4,5 kilóval, és nem volt jó Neki csak pár hónapig. Most is tudtuk hogy ez lesz, hogy nagy bébi lesz. De nem számítottunk rá hogy előbb jön. Nem tudom miért kell magyarázkodnom. Csak azt kérdeztem hogy milyet érdemes, mert egy kocsit nem 2 hónapra vesz az ember, pláne ha nagyon sokba kerül. Ha 150-200ért veszünk kocsit, akkor azt már jól meg fogom gondolni. Amit kinéztünk, és majdnem megvettünk (még jó hogy nem), az már fél éves korára nem lenne jó.Gondolok itt a hordozóra és a mózeskosárra.

Ja, és lepontoztalak, mert nem tetszett a stílus, amiben válaszoltál. Gondolj bele. Mi van ha van olyan szülő (mert sajnos sok van) aki pl nem tud ennyit költeni egy kocsira, vagy éppen csak később tudja megvenni? Azt is így leszólod? Nem hiszem hogy mindenki el van eresztve anyagilag. De azért köszi a válasz.

2010. márc. 7. 08:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem tetszett az első stilusa!! :( Mi van akkor, ha azért nem vették még meg, mert jelenleg nincs pénzük? De ha az utolsó héten vették volna meg,akkor sincsenek elkésve. De még most sem.

Kedves kérdező sajnos én nem tudok tanácsot adni, mert nem vagyok képben a babakocsikat illetően.

2010. márc. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Babakocsiban sajnos én sem tudok segíteni, de az első válaszoló arcoskodása nekem sem tetszik. Véletlenül úgy hozta a sorsa, hogy tud venni 600 eurós kocsit, akkor már ő írja a szentírást. Kíváncsi lennék, hogy ő kereste-e meg az árát. Persze most olyan válasz jön, hogy persze hogy ő, de én ettől még nem harapnám meg a kisujjam.

A kérdezőnek annyit, hogy elkésve most sem vagytok, hisz kivinni még úgysem ajánlott.

2010. márc. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is akkor veszem meg a kocsit ha megszületik a baba.

Szerintem hodókásat vegyetek,azt tovább lehet használni.

[link]

Nekem ez tetszik,viszonylag olcsó,és lehet venni hozzá hordókát.

2010. márc. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekünk ugyanilyen babakocsink van mint amit az utolsó válaszadó belinkelt,csak mi a bippában vettük,ott hordozóval meg mindennel együtt 42-44000 ft.A hordozója jó nagy 13 kilóig használható.Nekem szeptemberben született a kicsikém(4200g)és egész télen belefért a kocsiba és a hordozóba is overálostul,mindenestül.Nektek igazán ezeket nem kell figyelni,mert lassan jön a tavasz és a nyár,télre meg már úgyis ülni fog a babád.És van hozzá lábzsák is és 4 fokozatban dönthető.Nálunk most fogja a tesó megkapni és még szinte teljesen újnak mondanám mert alig kopott a kereke.Srtapabíró,én csak ajánlani tudom,nekünk nagyon bevált.
2010. márc. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
mitől lesznek ilyen kövérek a babák?
2010. márc. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
2010. márc. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a bergon márkájú babakocsik elég nagyok belülről!
2010. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!