Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS! Melyik gyógyszertől...

SOS! Melyik gyógyszertől lehet allergiás reakcióm? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, és mivel a vérképem nem volt valami jó, ezért a következő "gyógyszereket" kell szednem: Femibion, mellé vastabletta, illetve magnézium+kalcium (ezek egy tablettában vannak). Tegnap miután bevettem mindent, elborítottak a kiütések, fájó, viszkető, vörös csalánkiütés, az egész testemen.... szédültem is kicsit, mivel este volt, lefeküdtem aludni, hát még ma reggelre sem múltak el, ugyanúgy fájnak, viszketnek. Doki szerdáig nem rendel, meg amúgy is hétvége van. Melyik okozhatja?? Be merjem venni ma megint mindet? Vagy vegyem be őket 1-2 órás eltéréssel, hogy kiderüljön, melyik a ludas? vagy ne kockáztassak, ne vegyek be semmit? tanácstalan vagyok....
2015. aug. 1. 08:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy a Femibionban is és a vastablettában is van folsav, így összesen a kettővel kb 1,5 mg folsav jut a szervezetembe... esetleg az?
2015. aug. 1. 08:15
 2/3 anonim ***** válasza:

Az orvosig várj. Sokszor nem a hatóanyag, hanem valamelyik vivőanyag vált ki allergiát. Innentől itt vaktában tippelgethetünk neked, de csak az orvos fog normális választ adni.


Komolyabb bajod nem lesz, ha néhány napig kihagyod őket és inkább olyan ételeket eszel, amik gazdagok a felsorolt tápanyagokban.

2015. aug. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy a vitamonokon kívül még ezer más, külső hatás is okozhatja.

Ilyen erős allergiás reakcióval én nem várnék szerdáig, hanem még ma bemennék ügyeletre vagy kórházba és megnézetném magam. Nehogy a késlekedés miatt a baba is károsodjon.

2015. aug. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!