Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kölcsönadott keresztelőruha...

Kölcsönadott keresztelőruha foltosan került vissza. Ti szólnátok?

Figyelt kérdés
Egy kedves barátnőmnek kölcsönadtam a kislányom keresztelőruháját. Lement a keresztelőjük, visszahozta. Ez 2 hete volt. Eltettem a fiókba úgy a szatyorral együtt ahogy visszaadta, ma vettem elő, ahogy pakoltam a szekrényében. Ki van mosva, az látszik, de egy nagy barna folt van az elején, erről nem szólt egy szót sem. Nem volt olcsó ruhácska, de nem is lennék kiakadva, ha mondja, hogy bocs, leette a lányom, vagy mit tudom én mi történt vele... de így kissé rosszul esik. Viszont mivel nem szóltam rögtön lehet hogy már hülyén jönne ki, nem?
2015. aug. 1. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Fehér ruha? Ha igen, Domestos. Ha nem, folttisztító, mosogatószer, mosd át. Én nem szólnék.
2015. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Utólag tényleg fura,már mindegy, egyből ott kellett volna visszaadni, hogy elfelejtetted kimosni, szenvedjen ő a folttal.
2015. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Nem szólnék.
2015. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Nem szólnék. Ez sajnos benne van a pakliban, hogy foltos lesz. De jogosan haragszol egy kicsit a barátnődre, mert szólhatott volna, hogy foltos.


Vegyél Vanish szappant, nekem eddig minden foltot kihozott.

2015. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Oké, hogy Vanish szappan, meg folttisztító, de ha én tönkreteszek egy ruhát, akkor kitisztítom, ha nem sikerül, kifizetem.


Most már mindegy kérdező, utólag ne szólj, de legyen ez a tanulópénz: nem adunk kölcsön senkinek semmit. Ha adsz, olyat adj, amit örökbe is odaadnál.

2015. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Te kitisztítod, én is kitisztítattnám, de nem ez volt a kérdés. Továbbra is azt mondom, hogy ez előfordulhat. A gond szerintem nem ezzel van.

2015. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha kijön,nem szólnék. ha vanishel se,és tönkre ment így, akkor szólnék. de én ezért nem is adok kölcsön,ha oda adod,ez benne van a pakliban. meg keresztelő ruhát pláne,én azt emlékbe teszem el.
2015. aug. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!