Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy hozzam fel a témát?

Hogy hozzam fel a témát?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már 1 éve eggyüt vagyunk és nagyon szeretjük egymást már régóta gondolkodok gyereken csak nem tudom ,hogy hozzam fel a témát a barátnőmnek .

Én 20 éves vagyok a barátnőm meg 19 igazából minden meg van egy gyerekvállaláshoz jó annyagi körülmények ház stb.


2015. aug. 2. 22:12
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
87%
De megszaladt a szeker husz evesen
2015. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 RRR ***** válasza:
90%

talán egy meghitt pillanatban

de a magánvéleményem,hogy nagyon korai még nektek

2015. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
nem hiszem, hogy ilyenkor ez kellene a nyakatokba. a csajnak meg végképp nem. nem a te tested, nem te szenvedsz, nem te szülöd meg, és hordod ki!!!!!!
2015. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
24%
kerdezz ra ha szeretitek egymast meg fogja erteni:) es ti pont jo korban vagytok ismerosom 15 eves es ket honapja szult szoval...
2015. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
90%

Szerintem nem a 15 évesekhez kell viszonyítani...


Szerintem is rohadt korai még nektek. És honnan van ennyi pénzetek? Ilyen jó állásotok van? Mondjuk ez lényegtelen is.

Ülj le vele és beszéljetek. Ennyi.

2015. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%
Eldobom az agyam.Van egyáltalán egy év munkaviszonya valamelyikőtöknek? 19-20 évesen még az embernek egy érettségije van max,vagy egy elkezdett egyetem vagy szakma. Gondolom a pénz az a szüleiteké,még gyerekek vagytok ti is.
2015. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
6 van munka viszonyom apukám cégébe dolgozok vezető beosztásba .
2015. aug. 2. 22:25
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

Rossz a kategória, baba.


Meg az elképzelés. 1 évre ne alapozz ilyeneket, meg egy fellángolásra. Oké, hogy van, legyen is. De! annak meg is kell maradnia! Arra is gondolj, azt is építsd fel. Aztán arra is gondolj, hogyha NE ADJ ISTEN, de kihúzzák a széket a lábad alól, pld. a feleséged megboldogulásra tér, kirabolnak titeket, leég a házatok, és egyéb nem mindennapi dolgok, de! az életben jelenlévő, és beköszönthető dolgok, amik kárt hoznak magukkal. Ehhez pedig kell a mání, hogy újra építsd, vagy legalább menthesd a menthetőt.


Mert most rendben, hogy gondolom kaptál egy házat anyutól - aputól, meg van mání pályakeződként, meg a családod is tömi a zsebeket költővel, de eljön az az idő is, mikor már nem lesz háttértámogatás, akkor is kell valamihez kezdened.


Aztán abba is gondolj bele cicafiú, hogy tegyük fel, a barátnőd rábólint, 1 év után jön a baba, lehúztuk egymás mellett 1 évet, aztán úgy dönt a szervezet, hogy felborul a kémia, és így 3 év múlva ott marad szerencsétlen lány 21 éves pályakezdőként egy babával.


Mert igen, mondhatod, hogy ez nem így lesz, 50 - 50%a a dolognak, de abba szinte biztos vagyok, hogy a barátnőd a babára nemet mond! El sem indult még az életutján, nemhogy már gyereket vállaljon.


Kitalálsz valamit, akkor ne csak az előnyeit, meg azt a rózsaszínködös boldogságot nézd, és világtalanul hajts érte. Ülj le, szépen gondold végig a dolgokat, szedd össze lehető összes negatívumot, ami ezzel járhat. Aztán dönts, hogy merre kell menni.


Nemes dolog, hogy megérett benned a gondolat, de ha ezt komolyan gondolod, és nem fellángolás, 3 , 5 , 7 év múlva sem fog változni a helyzet.

2015. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem kellene még néhány évet? Éljetek függetlenűl, szórakozzatok, utazzatok. A gyerek megszületésétől fogva sok-sok évig erre nem lesz lehetőségetek, mert a gyerek napi 24 órás elfoglaltságot ad, főleg az első néhány évben.
2015. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Annyit még itt mellékesen megjegyzek, 8as válaszolóként, hogy egy idősek vagyunk.
2015. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!