Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiírtátok facebookra életesemé...

Kiírtátok facebookra életeseményként, hogy gyermeket vártok? Ha nem, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 13. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Az elsőnél nem, a másodiknál igen. Egyszerűen így jött ki.
2015. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Dehogy.
2015. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Semmiképpen nem írnám ki, de mondjuk én mást sem szoktam. Most mégis mi köze hozzá annak a sok embernek, nagy részüket alig ismerem. Ráadásul a gyerekvárás mindig olyan, hogy jobb várni amíg megszületik és minden oké. Vagy ha gond van, akkor mit írsz ki fb-ra?
2015. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem írtam ki. Amikor terhes voltam, nem is nagyon használtam még a facebook-ot, de ha most lennék terhes sem osztanám meg. A legközelebbi rokonoknak, barátoknak személyesen elmondanánk, a többieknek meg nem kell tudniuk. Egyetértek aki azt írta, hogy sajnos bármi történhet. Ha gond van, borzalmas lehet még azt is magyarázni, hogy mi történt :-(.
2015. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Így ebben a formában nem. De a félidő után valamivel kitettem egy UHt, a szűk körnek. Majd a 7. hónapban egy pocakos képet. Más formában nem írtam ki. Utána, amikor megszületett, kitettünk néhány műtermi újszülöttfotót, utána pedig csináltam egy zárt csoportot a legközelebbi barátoknak, nem kell mindenkinek látni a képeket meg videókat.
2015. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Csak egy olyan képet tettem ki, amiből nyilvánvaló, hogy várandós vagyok. 1db-ot, mindkét gyereknél, bőven félidőn túl.
2015. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem, mindösszesen a 9. hónapban tettem ki egy fotót magamról, mert vidám nyári kép lett. A közeli barátoknak, ismerősöknek személyesen mondtuk el.

Van olyan ismerősöm, aki nagyjából már akkor "hirdette" az állapotát, amikor a pisi épphogy csak megszáradt a teszten. 2-3 hét múlva pedig kórházi képet posztolt, mert elvetélt. Számomra ez túl intim és visszataszító.

2015. aug. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Wiky93 ***** válasza:
68%
Nem, nem vagyok híve ennek, hogy mindent megosszak.. Aki tudja tudja és kész így vagyok vele (illet vagyunk a párommal) képet is csak havonta 1-et rakok ki kb..
2015. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Én szeretem kitenni, ha valami fontos történik velem, mert nagyon sok olyan ismerősöm van, aki sajnos már messze lakik, és maximum 3-4 évente látom őket. Igen, tudom, el lehet mondani e-mailben is, meg egyéb helyeken, de őket pl. ebben a formában is érdekli, olyan emberek meg nincsenek az ismerőseim között, akik elől titkolni akarnám, úgyhogy minden további nélkül ki fogom tenni majd. Most még nem raktam fel semmi ezzel kapcsolatos dolgot, de majd fogok, egyelőre még az elején járok, és mivel nagyon nehezen jött össze, még én magam sem merem egészen elhinni.

Az első terhességemről nem tettem fel ilyesmit, mivel akkor még nem is volt facebook, viszont iwiwen akkor is látták az ismerőseim :)

2015. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem. :) Ez nekem intim dolog, mást sem nagyon írok ki, ezt semmiképp.
2015. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!