Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeptemberben kezdjük az...

Szeptemberben kezdjük az ovit. Mennyi melegítőalsót és hosszú ujjú pólót vegyek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Nekünk melegítő-alsóból 4 van (1 otthon, 1 az oviban, 1 az oviban tartalék, 1 otthon tartalék).

Van még 5 db atléta trikó, 9 hosszú ujjú felső, 10 alsógatya, 10 pár zokni, ovis benti szandi, tornacucc, 2 kardigán, 1 széldzseki, 1 átmeneti sapka, most kb. ez jut eszembe őszre, télre nyilván kell még ez-az.

2015. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az első időben elég sok kellett, mert eleve kértek az oviban külön benti és kinti nadrágot, a benti eleinte elég gyakran lett koszos, 1-2 naponta cserélni kellett, a kinti is gyakran lesz sáros, ritkán elég egy nadrág egy hétre. Így nálunk legalább 3 nadrág kell bentre, ugyanannyi kintre, meg még itthonra is kettő. Hosszú ujjú pólót szinte sosem adok rájuk, inkább trikó+pólóban vannak, de ha hosszú, ha rövid ujjú, napi egyet elhasznál belőle, a kellő mennyiség attól függ, milyen gyakran mosol.
2015. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Úristen akkor én lehet hogy egy kicsit eltúloztam a dolgot...vettem vagy 20 leggingset bentre.vettem elmenős leggimgset is meg vagy 20 par zoknit kb 20 bugyit.pulcsikat meg 2 átmeneti kabit.hosszú újju delsőt nemsokat meg még pólot is vennem kell.hát már mindegy kárba nem vész :)de utólag gondolkozva selytettem h sok.
2015. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 darabbal kell több mint amennyit otthon is használ. az arra, hogy betedd a zsákjába ha gond van vele.

gondolom otthon is abban van, meg ha kimentek az utcára, játszóra, na pont ugyanaz az oviban is, csak ott az udvarra kell a kinti gatyó... nem kell ezt úgy felfújni, azért nem hord több ruhát egy gyerek mert oviban van ;)

2015. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kinti is kell, benti is. De a hosszú ujjú póló nem igazán előnyös, nem mindig húzzák fel kézmosáskor, de még úgy is vizes lehet az ujja, evésről, festésről nem is beszélve. Én a rövid ujjút szeretem rájuk adni, Abból mindig van 3 a zsákban, abban marad, amiben ment reggel. Nadrágot cserél mindig. Abból is van 2 tartalék, egy rövidnaci is. És 2 hosszú ujjú, pulcsi, vagy kardigán.
2015. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk télen is 24 fok van az oviban, Állítólag nem tudják szabályozni a fűtést. Ezért csak leggings+pólóban vagy harisnya+ru.vékony egyberuciban van a kislányom. Neki a kinti ruci az, amiben megyünk az oviba,miden nap más. Amikor hidegebb van már reggelente, akkor a leggingsre, vagy a harisnyára adom a kinti nacit, és ott csak levesszük Mielőtt bemegy.

Hu.felsőt tavaly vettem sokat, de alig kellettek, most inkább pólókat vettem az ovira.

2015. aug. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1-2 db van ,mert azt kintre veszi fel és csak ha tényleg hüvös van ,szeptemberben még nincs annyira hideg ,legingsböl nálunk 4-5 db kell mert hamar kilyukadnak ,no meg ha minden nap azt vesz fel akkor legyen mit felvenie , nem egyszere veszem a ruhákat .
2015. aug. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!