Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az apát mennyire tudja megvált...

Az apát mennyire tudja megváltoztatni a született gyereke?

Figyelt kérdés
Úgy értem kedvesebb lesz, figyelmesebb, vagy nálatok változott az apa?
2015. aug. 24. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem változtatja meg. Ha előtte figyelmes, kedves személyiség volt, a gyerekkel is az lesz.

Ha nem, akkor a gyerek sem fog változtatni rajta.

2015. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem változott sokat.Talán abban hogy a dackorszakban tomboló gyerek már őt is kiborítja.
2015. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

osztom 1-est.


szerintem felelőtlen emberből felelőtlen szülő is lesz

de felelősségteljesből felelősségteljes szülő.


annyit olvastam ilyesmiről csak, de nem ériakra, hanem általában emberekre vonatkozóan, hogy az extrovert típusok sokkal jobban kijönnek egy gyerekkel, az introvertek általában kevésbé, vagy nehezen viselik

2015. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*nem férfiakra
2015. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem változott meg. Pont ilyen volt előtte is. Talán csak még kitartóbb lett és még kevesebbet hallom panaszkodni. Mintha még erősebb akarna lenni, mint előtte. Soha egy rossz szava nincs. Előtte sem volt, de ilyen terhelés mellett, ami most rajta van, meglep, hogy nem panaszkodik. Ő azt mondja, hogy nem elég türelmes, többet várt volna magától, de én úgy látom, hogy csak maximalista. Bár nekem lenne annyi türelmem, mint neki van a gyerekhez :P
2015. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az alaptermészetét nem fogja megváltoztatni, de felvehet új szokásokat a gyerek miatt, mondjuk halkabban nézi a tévét, vagy nem heti 4x jár el esténként a haverokkal, hanem csak 2x, de ha eljárogatós volt, akkor továbbra is el fog.
2015. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szűkszavú, hallgatag, ritkán ölelkezős-simogatós apukája babánknak volt, hogy beszélt mozgó pocakhoz, simogatta, nevén szólítgatta :)
2015. aug. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem nagyon változtatta meg, a jelleme ugyanolyan maradt, nem lett sem kedvesebb, sem figyelmesebb sajnos.
2015. aug. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!