Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy közöltétek a szüleitekkel...

Hogy közöltétek a szüleitekkel, hogy nagyszülők lesznek?

Figyelt kérdés
Hogy fogadták? Mit szóltak? Elmeséled a saját sztoridat? :)
2015. aug. 24. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim nem élnek. De anyóséknak telefonban. Mondtam hogy van egy rossz hírem, nem tudunk nyáron hazamenni nyaralni, de cserébe õsszel már hárman megyünk haza. :) (külfödrõl)
2015. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Mivel volt 2 vetélésem,ezért úgy terveztem,hogy a 12.hét előtt nem mondjuk el.De kb.6 hetes voltam,mikor anyuval beszéltem telón,és nem bíram megállni,elmondtam,hogy pozi lett a teszt és majd megyek orvoshoz.Az anyósomat a férjemre bíztam,elvégre az ő anyja.Ő meg akarta várni a 12 hetes ultrahangot.13 hetes voltam,mikor telefonon beszéltek,én meg a háttérből súgtam neki,hogy mondja el.Az első reakciója: akkor az xy(ez lennék én) már nem is dolgozik?A férjem meg mondta neki,hogy de igen,amíg bírok,addig dolgozom,és megnyugodott a kis lelke,hogy nem otthon lopom a napot,és költöm a fia fizetését...
2015. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Anya eüs dolgozó.. ínygyulladásom volt, fogorvosom nem rendelt, szájsebészetre anya rendezett nekem beutalót. Velem volt, kint várt, én bent visszautasítottam a röntgent és ezt beleírták a leletembe. Anya meg akarta nézni a leletet amikor kijöttem és megkaptam, amúgy is furcsa volt neki, hogy nem készült röntgen ezért gyorsan elmondtam neki, mielőtt a leletben olvassa. Nem így akartam de így sikerült. Meglepődöttségében nem tudott szólni semmit. Majd másnap beszélt 10 percet, hogy ő mennyire boldog..
2015. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Meglátogatott minket a gólya :D


köpni-nyelni nem tudtak, azt hitték, viccelek.


Aztán nagy volt a boldogság, mikor rájöttek, hogy hát nem :D

2015. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
anyukám nagyon örült, nyakamba borult, kicsit még sírt is. apu megvakarta a fejét, nemigen örült neki (a párom már akkor elhagyott), de utána örült, hogy pár hónap múlva lesz egy újabb unokája. :) már majdnem egy éves, békésen szuszog mellettem az ágyikójában.
2015. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Az előbb válaszoltam egy hasonló kérdésre, úgyhogy csak bemásolom :)


A páromnak megmutattam a tesztet (második baba). :)

A szüleimnek telefonon, mikor először voltam nőgyógyásznál (múlt héten).

Anyósomékhoz most hétvégén megyünk, a kislányommal közösen készítettünk kartonpapírból egy üdvözlőlap-félét. Az első oldalára annyit írtunk (ezt itt olvastam nemrég), hogy: "Hoztunk is ajándékot, meg nem is. Be is csomagoltuk, meg nem is. Oda is adjuk, meg nem is."

Kinyitva pedig a jobb oldalon ott az ultrahangos kép, bal oldalra pedig annyit írtam, hogy: "Kedves Mama és Papa! Találkozunk április elsején, és ez bizony nem egy bolondok napi tréfa! Üdv: a legkisebb unokátok"


Április elsejére vagyok kiírva. Alig várom, hogy odaadjuk. :)

2015. aug. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!