Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindig is vonzódtam a külföldi...

Mindig is vonzódtam a külföldi nevekhez. De most néhány annyira megtetszett! Nektek tetszenek? Szerintetek érdemes ezeket adni?

Figyelt kérdés

Lány: Fiú:

Olivia Dakota

Molly Quentin


2015. aug. 28. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

Olivia az itthon is van.

Kerdes, hogy anyakonyveznek - e

2015. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mollyt és Quentint ha engedélyeznék is, csak magyaros írásmóddal, tehát Molli vagy Kventin, úgy meg szerintem elég béna. Olívia magyarul is van, úgy tudom, Dakotát is lehet adni (bár nekem nem nagyon tetszik).
2015. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
felénk néha a kisebbségre mondják, hogy dakota, nem tudom honnan eredhet
2015. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
*mármint amikor róluk beszélnek. a dakotákról.
2015. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Dakota, indián törzs:)


Nekem az Olívia nem tetszik, a legjobb a Molly, Molli.

2015. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az Olívia szép név szerintem, a többi nem tetszik. Ráadásul az a szomorú, hogy van Molli nevű ismerősöm... És nem kutyáról van szó.


Én az Olíviát adnám, a többit nem.


Amúgy a Quentin-hez talán kicsit hasonlít a Quinn név, amit nagyon szeretek. De magyarul leírva mindkettő hülyén néz ki.

2015. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Molli nem új.Ismerek egy anyukát, kb. 8 körül lehet a kislànya, Molli a neve.A Dakotàról azt hittem, hogy lànynév.
2015. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

köszi, akkor azért mondhatják,mert régen futott egy ilyen hír,hogy az indiánok az őse a kisebbségnek.

meg gondolom a szarkazmus miatt is


de szóval azt nem javaslom, de a molly meg kövéreknek való, így azt sem, a többiről nincs véleményem.

2015. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A Dakota is lánynév. Magyarországon meg a cigányok csúfneve.

A többi se túl szép, talán még az Olívia, talán...

Jól gondold át, lehet, hogy neked most ilyen fura nevek tetszenek, de nem te fogod egy életen át viselni, hanem a gyereked...

2015. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A Molly-t Mollikent anyakonyvezik, a Quentin -t ha engedik, Kventin lesz belőle - így is tetszik? Szabó Kventin? Dakota.... Nekem Dakota Fanning és Dakota Johnson ugrik be, mindkettő nő, itthon pedig a romák gunyneve.... Olivia szep
2015. aug. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!