Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A parommal van egy kisbabank,...

A parommal van egy kisbabank, es neki van egy masik fia is. Egyfolytaban a fia anyjat dicseri, nektek hogy esne?

Figyelt kérdés

Mindig mondja, hogy az exe mennyire jo anya. Nekem sosem mondta.


Valamint, hogy a fia mindig csinos, mert az anyjanak annyira jo izlese van. En is csinosan oltoztetem a fiunkat, de ra soha nem mondja, hogy csinos lenne. Ezeket napi szinten hallgatom.


Mondjsm neki, hogy milyen rosszul esik?


2015. aug. 30. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
természetesen mondjad! Beszéljetek!
2015. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Természetesen!
2015. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

persze hogy mondjad neki. ha már ez a véleménye attól te még nem vagy rá kiváncsi, tartsa meg magának.

én is vesztem már össze emiatt a férjemmel, bár ő a hugához hasonlított folyton, hogy a huga sose panaszkodik hogy fáradt én is csak gondoltam megosztom vele is...stb persze a hugát évek óta kb 2-3havonta látja. meg neki ott van az anyós, após akik rengeteget segítenek neki...és ezeket elmagyaráztam a férjemnek hogy a két helyzet nem ugyan az. és még volt több ilyen is.


a lényeg mond meg neki hogy téged nem érdekel milyen az ex, te ilyen vagy és kész. a fiadat figyeld, rajta látod mennyire is vagy jó anya.

2015. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én simán kijelenteném neki, hogy kezd zavarni a folytonos ömlengése. Ha nem óhajtja hallgatni, hogy az én exemnek nagyobb volt, mit csinált jobban, meg hogy milyen szuperpasi volt, akkor sürgősen álljon le.
2015. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy rosszul esne. Beszéltél már vele erről? Lehet fel sem tűnik neki, mit művel.

Legközelebb biztosan visszakérdeznék, hogy akkor miért nem maradt az ex-szel, ha ő annyira tökéletes volt.

2015. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Nem mondtam meg neki, gondoltam abbahagyja.

Erre ma reggel megint, mondja, miert adtam piros ( bordo amugy )nadragot a babara, nem szep. F (masik fia) - t mindig olyan szepen oltozteti az anyja!

De ez a ruhas csak egy pelda persze.

2015. aug. 30. 18:03
 7/10 A kérdező kommentje:

Ja, meg mondja, nem erti a babank miert nem alszik rendszer szerint ( 11 hetes ) , bezzeg a masik fua nagyon rendszeresen aludt, mertaz anyja arra szoktatta.


Persze a kicsivel en vagyok napi 14-15 orat egyedul, ejjel meg en kelek ertelemszeruen.

2015. aug. 30. 18:05
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú szegénykém, ennek az esetnek nagyon válás szaga van... :(
2015. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sürgősen ültesd le a pasit, és kérdezd meg, hogy el akar üldözni, vagy miért csinálja? Ez nem normális dolog.

És a lehető legnagyobb hiba összehasonlítani két gyereket, mert tök másképp fejlődnek, viselkednek. A saját két fiamon látom. Ugyanúgy próbálok csinálni mindent, mégis tök más a kettő. Külsőre, természetben, viselkedésben, mindenhogyan.

Szóval amit valaki valakivel valahogy csinál, az nem biztos, hogy másnál is működik.


Ezt a kritikát meg nem viselném el sokáig. Beszélj vele, és határozottam mondd meg, hogy ez neked nem jó, hagyja abba.

2015. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na beszéltél vele erről?
2015. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!