Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A vöröskereszt valóban segít...

A vöröskereszt valóban segít pl babaétellel, vagy ő is elküld, mint a védőnő, hogy "pont most nem adtak le semmit"?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 19:18
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy nem is ez a feladata?
2015. aug. 30. 19:19
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan, hogy ha pont van náluk olyan amire szükséged van akkor igen, de ha odamész hogy neked babaétel kell, és pont nincs náluk akkor nem tudnak adni. Ők is támogatásokból és adományokból dolgoznak.
2015. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
a vöröskereszt nem supermarket. örülj annak amit adnak.
2015. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Bébiételt üvegeset nem szoktak az anyukák leadni. Anyósom rendelőben dolgozik innen tudom.Amikor hónapot váltott a fiam úgyan úgy oda adtam a 4 hósat is neki. Vagy felturboztam. Miért nem főzöl neki?? Az olcsóbb is most van minden. Le lehet fagyasztani is. Paradicsompürét télen is lehet venni konzerveset vagy lehet eltenni.
2015. aug. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Na nem azzal van a probléma, utolsó, hogy kedve nincs főzni, hanem hogy nincs miből. ...
2015. aug. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak a neten olyan oldalak, ahol lehet adományokat kérni.

Egyházaknál is lehet érdeklődni.

Járd körbe a zöldségeseket a környéken, ha van valami olyan amit nem tudnak eladni azt el lehet-e hozni, aztán alaposan átválogatod és lehet belőle főzni.

Egyre több helyen van olyan, hogy magánemberek felajánlják az ételeiket.

Van a Miutcánk nevű oldal, oda is érdemes beregisztrálni. Ott apróbb munkákat is lehet szerezni, bébiszitterkedés, bevásárlás időseknek, kutyasétáltatás. Én egy ideig vittem egy kisfiút reggelente iskolába pár hónapig. Ezekből nem lehet meggazdagodni, de a gyereknek ételre elég.

2015. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi utolsó és a többieknek is a válaszokat:)
2015. aug. 31. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!