Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki azt mondja az örökbeadásra...

Aki azt mondja az örökbeadásra hogy könnyű dolog az szült már gyereket?

Figyelt kérdés
Vagy könnyű szülései voltak? Nem kötődott a gyerekéhez?
2015. szept. 2. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem senki sem mondja azt, hogy könnyebb dolog megszülni és örökbeadni a gyereket,mint abortálni, hanem inkább azt, hogy egy esélyt megérdemel a gyerek is az életre. Tudod, a helyes út általában a nehezebb is. Szültem, tudom...
2015. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg nem mondott soha senki olyat, hogy gyereket örökbeadni könnyű. Szerintem egyszerűen csak humánusabb, mint elvetetni. De nyilván van olyan szituáció, amikor nemcsak a gyerek, de már maga a terhesség sem vállalható.
2015. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudok olyat aki örökbe adta. Az illető egy 15 éves családból jövő lány akinek a szülők vallási okokra hivatkozva megtiltották az abortuszt de érdekes mód az örökbeadást már nem tiltotta a vallásuk.. na mindegy.. szóval szülés után 2 héttel úgy ment vissza a suliba mintha semmi sem történt volna. Mintha csak wellnessezni lett volna 2 hétig.
2015. szept. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na mi van kérdező, nem tetszettek a válaszok? Oké, a piroskezet megtaláltad, de azt elárulnád, hogy mi haszontalanság volt az első két válaszban? Vagy az nem tetszett, hogy valaki más állásponton mer lenni, mint te?
2015. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!