Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kell tudni az 1. számú...

PPeePPiiTTaa kérdése:

Mit kell tudni az 1. számú Gyermekklinikáról (budapest)?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyünk, befektetnek bennünket. Szerteágazó problémánk van- nefrológia,neurológia,gasztró,ortopedia, sebészet, szóval kb minden fontosabb ág)- és szeretnék felkészülni hogy milyen az élet a kórházban. (soha nem voltam bennfekvő beteg egy magyar kórházban sem, tehát nem tudom mire számítsak). Hogy szállásolják el az anyákat(a babám csak 16 hónapos), milyen az étel, lehet e menüt kérni az anyának/apának, apákat mennyire tolerálják ha ő akar bennmaradni. Szóval minden érdekel! Előre is köszönöm, ha valaki tudna segíteni!

2015. szept. 6. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én fiam koraszülött volt, azért volt az egyesszámú.

Tőlem kérték hogy mielőtt haza engedik a fiam feküdjek be 3 napra.(túlzás hogy kérték, közölték de ez lényegtelen a te szempontodból :) )

A legfelső szinten vannak nagyon kis lakájos szobák az anyukáknak, nálam a fiam is velem volt már akkor, nem tudom a ti esetekbe ez megoldható-e. De volt bent tv, kiságy, babakád. Nagyon őszinte leszek az étkezésre nem emlékszem, már 7 éve volt.


Napi 5000Ft volt akkor anyukának a szállás.

2015. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!