Kegyetlennek gondoltok?

Figyelt kérdés
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__betegs.. (8 válaszoló vagyok). Én megcsináltattam és nem volt vészes, kb 3 napig emlékezett rá a kis fiam. A kérdésre 100%-ban válaszoltam, elmondtam tapasztalataimat és még tanácsot is adtam. Még is gyilkosnak tituláltok. Szerintem abszolút nem jobb, ha 18 évesen van megcsinálva egy fiúnak... Kérdésem, miért kellett a sárgaföldik pontozni? És aki szerint kegyetlenség, az miért van felpontozva?
2015. szept. 7. 08:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%

Azt csinálsz a gyerkeddel,amit akarsz, persze normális határokon belül.

Kérdés,hogy miért érzed magad vérig sértve,mert más szerint indokolatlan volt ennek alávetni a fiadat?? Ha te meg vagy arról győződve,hogy jól döntöttél,most minek keresel önigazolást?

2015. szept. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mert zavar ez az egész. És erről mindenki úgy beszél, mintha kb hipót itattam volna vele...
2015. szept. 7. 08:51
 3/21 anonim ***** válasza:
15%

nyugi van öreg. nem vagy kegyetlen. annyi, hogy a jól bevált keleti módszert (a körülmetélést) kicsit lebutítva alkalmaztátok. a kegyetlenségtől azért még távol vagy:)

Egyébként az orvosok tb-re csinálnak manapság körülmetélést, a teljes és a részleges, formáját is, sőt ezt a felrántást is megcsinálják. Ajánlom bármelyik gyermekkórházat, urológia-sebészet. Ennyi.

2015. szept. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ez örök vitatéma az orvosok között is, az egyik azt mondja,hogy kell felhúzni a másik meg azt,hogy nem szabad. A mi dokink azt mondja,hogy ha muszáj és nem segít a krém akkor kell csak HÁTRAHÚZNI, szó nincs felrántásról.És csak akkor ha már szobatiszta. Betadinos vízzel kell locsolni,törölgetni nem szabad.A pisilés pár napig fájhat. De ezek nagyban függenek attól,hogy mekkora mértékű letapadásról van szó. Ha nagyon le van tapadva,és nem lehet hátrahúzni, akkor altatásban szondával tudják megcsinálni. Az érzéstelenítés úgy működik a sima hátrahúzásnál,hogy befújja egy érzéstelenítő sprayvel.
2015. szept. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
mielőtt mindenki kiakadt, a felrántást ők nem "rántják", hanem szikével csinálják, mint ugye a legtöbb sebészeti beavatkozást.
2015. szept. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A fiamnak kb a háromnegyede volt letapadva, mivel első fiam így teljesen tapasztalatlan voltam ilyen téren, és apukának sem voltak ilyen gondjai. Akkor kb fél percig sírt, majd utána még néhány pisilésnél. És azóta tökéletesen megtudom mosni minden fürdésnél, nincsen vele semmi gond. Nem rántották neki, hanem húzták. De szerintem olyan nincs is hogy rántják... szerintem az csak amolyan "gúnynév"
2015. szept. 7. 09:05
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem volt se szike se semmi, csak fogta, hátrahúzta, bekrémezte és kész.
2015. szept. 7. 09:06
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Akié gennyes, sebes, az nem attól van, hogy az orvos hozzányúlt, hanem attól, hogy utána a szülő nem kezelte megfelelően. El se hiszitek, miket nem láttunk az urológián :(
2015. szept. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem vagy kegyetlen. De azért nem is ugyanaz a helyzeted, mint a kérdezőnek. Az ő gyereke még csak 9 hónapos. Akkor még szerintem sem kéne hozzányúlni.

A tiéd már 2 éves volt.

Szerintem jól döntöttél, mert egyszerűen megoldódott és többé nincs már rá gond. Nyugi. Te látod, hogy a kisfiadnak semmi baja, másokkal meg ne foglalkozz :)

2015. szept. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Egyébként abba is bele kellene gondolni, hogy a makkot évekig nem mossa... az én fiam 2 évig volt úgy hogy nem lehetett mosni. Rengeteg trutyi volt alatta, és szaga is volt bizony. Aki szerint majd csak 15-18 éves korban kell felhúzni, az lehet addigra pórul jár, mert úgy begyullad hogy műtét nélkül meg sem lehet oldani.
2015. szept. 7. 09:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!