Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek szülés...

Van itt olyan, akinek szülés után nagyon hamar megjött a menstruációja?

Figyelt kérdés

Három hetes lesz a kislányom. Kilenc napig véreztem, utána semmi, most pedig mintha menstruálnék - gondolom, ez már nem a szülés utáni vérzés. Van / volt valaki hasonló helyzetben?

Azért érdekel egyrészt, mert szoptatok, és nem tudom, hogy befolyásolja a tejtermelődést. Másrészt az első szülés után majdnem 6 hétig véreztem és csak bő 1 évre jött meg az első menstruációm.

Létezik, hogy most ennyire másként működik a szervezetem?



2015. szept. 7. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 6 héttel jött meg. Majdnem 1 évig szoptattam.
2015. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a 4. héten jött meg, pedig éjjel-nappal szoptattam. Nagyon csodálkoztam rajta én is, de bizony innentől kezdve rendesen menstruáltam, pedig 22 hónapig szoptattam.
2015. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után öt héttel megjött, azóta is pontos.

Kilenc hónapos a kicsi, még van tejem, bár elválasztom éppen.

2015. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, akkor nem aggódom a szoptatás miatt.
2015. szept. 8. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!