Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak éjszakai gyermekorvosi ügyelettel? Melyik város?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nem jönnek ki. Tanácsot adnak telefonon, de vigyük be, ha nagyon kell. Nos, én inkább a Heim Pálba viszem a gyerekeket éjjel, ha úgy van.

BP XXI. ker.

2015. szept. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pécs: nagyon normálisak. Eddig nem hívtuk ki őket, mert nem volt akkora baj, 2-szer kellett bevinni a gyereket ügyeletre.
2015. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Budapest, 3. kerület. Eddig 2-szer mentünk éjszaka, tapasztalat: minél öregebb az orvos annál bunkóbb.
2015. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk éjszaka nincs is gyerekorvosi ügyelet, csak felnőtt :(
2015. szept. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nálunk is csak felnőtt van. A gyerekügyelet miskolcon van. Nagyon gáz.
2015. szept. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3as válaszoló! hova mentetek?????


mi is itt lakunk, a budaihoz tartozunk. nincs velük tapasztalatom... egyszer 1 órán keresztül hívtam őket de nem vették fel, akkor bevittük az ims-be, bár felnőtt de aranyosak voltak :)


betört a feje, akkor csak egyszer hívtam a budait, hogy hova menjünk, de szintén nem vették fel, akkor szintén az ims irányított minket a balesetibe (szállítható állapotba hozták).


nagyon beteg volt, délelőtt hívtam rengetegszer a budait, nem vették fel, bethesdát hívtam, ők egyből vették és vártak minket, ott is fektettek be.


egyszer meg nagyon lázas volt, csak lázcsillapítási tanácsot szerettem volna kérni, szintén nem vette fel a budai, hívtam a heim pált, ők segítettek telefonon.


lehet én vagyok a béna, de eddig egyszer vették fel a telefont, 6 éve mikor a hasi uh-ra kértem az időpontot :O

2015. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

a Heim Pálba Bp. bármelyik kerületéből lehet menni?


Mi a Jánoshoz tartozunk elvileg, de a legutóbbi telefonálásnál sem tanácsot nem kaptam, sőt fogadni sem akartak minket, átirányított a "kedves" ügyeletes egy másik kórházba...

2015. szept. 9. 09:58
 8/8 anonim ***** válasza:

János? na ezt se hallottam még...


heim pár vagy bethesda, de előtte telefonálj melyik az ügyeletes mert akkor tudnak éjjel fogadni :( csak hogy ne legyen egyszerű

2015. szept. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!