Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért irigyelem azt aki babát...

Miért irigyelem azt aki babát vár? Már van 3 gyerekem (többi lent)

Figyelt kérdés

Pár napja megtudtam, hogy az egyik ismerősünk babát vár. Irigylem. Pedig a legkisebbem 7 hónapos. Titokban szeretnék még egyet, ez vajon normális? Segitségem nincs csak a férjem és mégis... Hiányzik a terhesség.


Más is volt már igy?



2015. szept. 9. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék másodikat, de nem valószínű, hogy olyan szinten el tudnánk tartani mint az egyet (=nem szeretnék a gyereken fillérezni). Szerintem normális, hogy szereted a gyerekeket, csak gondold át józan paraszti ésszel a lehetőségeiteket mielőtt annyira beleéled magad, hogy tényleg bevállalod.
2015. szept. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan csak 1 fiam van, de válaszolok. Nagyon szerettem terhes leni, mikor valaki a környezetemben terhes lesz, kicsit én is irigykedek. Kb. 5 percig. Utána átgondolom, hogy a terhesség az egy dolog, de mennyi minden van, ami viszont nem hiányzik. Már 3 éves a fiam, a kisbabás kor nem hiányzik, ezt sokkal jobban szeretem, így gyorsan elmúlik az irigységem.
2015. szept. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"lenni", bocsánat.
2015. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, de azért, mert nagyon boldogok voltunk a férjemmel a babavárás alatt. Amellett különlegesnek éreztem tőle magam és élveztem a figyelmességet.
2015. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valami olyat pótol az életedben a terhesség, amihez más módon nem jutsz hozzá. Gondold végig, mi az, ami a terhesség alatt megadatik és máskor nem. Más módon miért nem tudsz érvényesülni igazán?
2015. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy éreztem a harmadik után, utólag tudom, hogy azért volt, mert tudat alatt tudtam, hogy mi már biztos nem vállalunk többet, én már soha nem élem át újra.
2015. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!