Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "Kinetic sand"-azaz örökmozgó...

"Kinetic sand"-azaz örökmozgó homok, van nektek, szeretik a gyerekek? 1 gyerkőcnek tényleg elég az 1kg?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak szeretném venni, de ahogy keresgéltem, találtam többféle homokot is, pl. mágikus homok.

Melyik jobb? Van aki vett már a gyerkőcének "kinetic sand"-et?

Érdekelne, hogy elég-e 1 kg egy gyerkőcnek, lehet-e rendesen alkotni, építeni vele?

Köszönöm!


2015. szept. 10. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi vettünk és a kisfiam nagyon szeret vele játszani, szerintünk is nagyon jó kis találmány.Nem tudom mennyi idős gyereknek kellene és hogy szeret játszani vele. Mi 2,5 kg-os csomagot vettünk de csak a felét használjuk mert a 3 évesem csak formákat szeret csinálni belőle de várat például nem épít így sok az egész doboz.
2015. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk színes van, fagyitölcsérrel és sütiformával. Mivel mar az elején összekeverte a színeket, így homokszínű lett, úgyhogy színeset felesleges venni mert ugyis összekeveredik. Személy szerint én utálom, mert szétszóródik a lakásban, ugyanígy utálom a gyurmat is, de a lányom szereti. Szerintem 1kg elég, mert úgyis bővítheted.
2015. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! 2.5 éves múlt a fiam, nagyon-nagyon szeret homokozni, sarazni, minden ilyesmit, biztosan tetszene neki. Viszont építeni is szeret, ezért nem voltam benne biztos, hogy elég lenne az 1 kg. (Árban sokkal jobban megéri egyszerre megvenni a 2.5kg-ost, mint 1 kg-os csomagonként). De akkor lehet, hogy ennyivel teszünk egy próbát :)


Viszont: akkor mégsem igaz, hogy nem szóródik szét? PEdig így szól a reklám ugyebár... terveztem venni hozzá egy alacsonyabb dobozt, hogy abban tároljuk+játsszon vele, hát majd meglátjuk akkor.

A gyurma nálunk is szanaszét van, hiába korlátozom egy helyre, valahogy folyton találok itt-ott 1-2 "labdát".

2015. szept. 10. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Persze valamennyire szóródik hiszen egy ilyen kicsinek még hiába mondod, hogy a ládában játsszon vele amikor kiemelgeti a kezét vagy felveszi amit csinált peregnek le kisebb darabok. Én egy jó nagy fóliát ( pl. amit festésnél használnak letakaráshoz ) terítek alá. Így arra esik ami kipotyog, azon is porolom le a ruhájáról mielőtt lemászik róla. Így csak egy helyre görgetem a fólián , ahogy összegyűlik egyszerűen egybe lehet gyúrni és mehet a többi mellé vissza a tárolóba. Nem szoktam találni a lakásban belőle. Ellentétben a gyurmával :-P
2015. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Magyarán akkor ámítás az egész? Nem? Miért veszitek meg méreg drágán?
2015. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló leírta: könnyen összeszedhető, nem szóródik szét. Az én fiam imád homokozni, azért gondoltam venni neki, mert természetesen "rendes" homokot nem fogok behozni neki, az nyilván sokkal jobban szóródik.
2015. szept. 11. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!