Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most akkor védőnői pecsét jó...

Most akkor védőnői pecsét jó csak az anyaságihoz, vagy a fogadott dokié is?

Figyelt kérdés
Mindenki mást mond, a védőnőm is, de a doki is.
2015. szept. 14. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Hívd fel a kincstárat.

Egyébként én tegnap adtam be a kórházban - az orvosom által kiadott igazolást, 11 terhesgondozásról - az anyaságihoz, a védőnő azt mondta, ha az orvos kiadta a papírt hozzá, akkor nem kell a védőnőnek is külön megírnia.

Nekem volt 4 alkalom védőnői pecsét, a többi magánorvos és terhesgondozói. Csak az orvosiakat adta össze a dokim és arról állított ki igazolást.

2015. szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*kórházban kapott igazolást
2015. szept. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a pecsét a lényeg, mostmár a védőnő állít ki igazolást arról, hogy részt vettél a megfelelő számú gondozáson (akár kórház, akár védőnő) és a kincstár most már csak ezt fogadja el.
2015. szept. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A védőnőd állítson ki igazolást, az tuti jó lesz.
2015. szept. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi! 3 éve nekem a dokim adta oda a záróval együtt szülés után.

Ahogy olvasom, igazából arról kell igazolás,hogy terhesgondozáson részt vettem. Ennek gondolom akkor az is megfelel, ha a dokimat minden hónapban felkerestem.

Azért kérdezem, mert szabin van a védőnőm, 3 pecsétem van, de lehet,hogy megszülök,mire visszajön.

2015. szept. 14. 10:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt ugyan ott van a kutya elásva mint a táppénznél. Hogy tehát csak a közintézményekkel szerződéses viszonyban lévő orvosak pecsétje jó (így szól a jogszabály) = sztk-sok, legyen az nőgyógyász vagy védőnő, DE nem jó a MAGÁNorvos, mert mint tudjuk, pénzért bárki bármit lepecsétel.
2015. szept. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Hetfőn adtam be online a kincstárnál az anyaságira az igénylőt, az orvosom írta az igazolást 11 terhesgondozásról (kórházi orvos is) és ma megérkezett az anyasági 64.125ft a számlámra.

Tehát én is azt tudom megerősíteni így, hogy az orvosit is elfogadják, magánorvosi pecsétek is beleszámítanak a terheskönyvből, az igazoláson azonban csak a szám fog szerepelni, hogy hány alkalommal voltál és abból elfogadta a kincstár az orvos által kiadott igazolást is, de az én orvosom kórházi pecsétet is tett az igazolás aljára.

Ha ilyen igazolást adsz be, akkor elfogadják, nem kella védőnőtől is kérni külön.

2015. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!