Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatás mellett ez belefér?

Szoptatás mellett ez belefér?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék drasztikusan fogyózni ,de nem bírom már tovább ,hogy ne kezdjek valamit magammal.

Az étrendem nagyon sok zöldségből áll (retek,saláta,paradicsom,uborka,répa leginkább),csirkemellből,tonhalból,rozskenyérből emellett.Tehát elég kalóriaszegény,de megiszok kb 4 liter vizet,reggelente zöld teát.Ezenfelül heti kétszer edzőterembe járok.El fog apadni a tejem?


2015. szept. 19. 00:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%

Nem hiszem.

Cottage cheese-t még beemelheted, jó fehérjeforrás, sok kazein van benne, de alacsony a kalóriatartalma.

A víz mennyiségét tartsd szinten, főleg ha nagyon leizzadsz.


Ilyen életmód mellett a tej mennyisége inkább hormonális/genetikai alapon dől el, tehát nem ezen fog múlni.

2015. szept. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Magyarországon vagyunk kedves 1. válaszoló, szóval a cottage cheese helyett nyugodtan írhatod azt is, hogy túró, semmi szükség felesleges menőzésre.
2015. szept. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Mielőtt beleokoskodnál a kettő nem ugyanaz kedves kettes.Ugyanis a cottage cheese a szemcsés sajt,és mindenhol lehet kapni itthon.Nyugodtan csinàld így kérdező,abszolút belefér.Az első véleményét osztom.
2015. szept. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

#2 - A túrót angolul curd-nek hívják. A cottage cheese az, amit a harmadik válaszoló leírt. Nincs magyarul meghonosodott neve, a termék dobozán is így szerepel.


De vegyél holnap túrót és cottage cheese-t, kóstold meg mindkettőt. Érezni fogod a különbséget.

2015. szept. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%

Annyira ugyanaz a cottage cheese meg a turo mint mondjuk a kefir és a joghurt.


Szerintem nem lesz probléma. Heti két edzés belefér, de ne legyen tulságosan megterhelö.

2015. szept. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon tévedtek kedves válaszadók!

Több évet éltem az egyesült Királysgban, nagyon jól tudom, hogy a cottage cheese az itthoni túró.

Persze ott nem kapni olyan állagút, mint itthon, az ottani valóban egy szemcsés állagú cucc némi lötyivel, de az akkor is ott a túró nekik.

A curd az nem túró, jobb, ha tisztában vagytok vele.

Bocsánat az offért, de ezt jó, ha tudjátok :)

2015. szept. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ha napi 5 étkezés megvan, akkor már van energiája a szervezetenek tejet is termelni.


csak az edzőtermes rész nem tudom mennyit vesz el, mert mint tudjuk a tejtermeléshez irtó sok energie kell és önmagában is fogyaszt és égeti a kalóriát.

2015. szept. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
off: cottage c. = túró, a curd tudtommal aludt tej.
2015. szept. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A túró is aludt tej, csak fel van forralva. A sajt is aludt tej, csak annak a szilárd alvadéka, amit érlelnek utána. Az érlelés során távozik belőle a kazein. Most akkor vagy nem sajt a cottage cheese vagy nincs benne kazein.
2015. szept. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocs, a lényegre nem válaszoltam. Belefér, de számold a szénhidrátbevitelt, a napi 150 ch legyen meg. Erre ugyanis szüksége van a szervezetednek, nem szabad túlságosan sanyargatni sem.
2015. szept. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!