Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ahhoz, hogy...

Ti mit szólnátok ahhoz, hogy anyósotok vigyáz a gyerekre, de ha bekakil megvárnak a kakival, nem cseréli ki a pelust?

Figyelt kérdés

Már másodszor fordul elő, azt mondja nem vette észre, amit eléggé furcsállok, mert egyrészt mindig észre lehet venni ahogy kakil (elvonul, nyög, stb.), másrészt azért szaga is van...

Most elég régen benne lehetett, tiszta piros a popsija.


2015. szept. 19. 12:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
Simán lehet, hogy nem vette észre, gondolom nem direkt aszalta a gyereket a kakában.
2015. szept. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%
Többször nem kérném meg, hogy vigyázzon a gyerekre.
2015. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
az orra előtt cserélné, pontról pontra ragoznám hogyan kell és elmagyaráznám a következméyneit, hogy egy hétig lesz ezért gombás a feneke és hangsúlyoznám, hogy egy ártatlan csecsemőnek, aki gondviselésre szorul.
2015. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
36%
*cserélném
2015. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%
Simán lehet,hogy véletlen,nem vette észre.Az időseknek már nem olyan jó az orruk.
2015. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Hát nem tudom, szerintem ha valaki figyel egy gyerekre, akkor elég nehéz nem észrevenni... főleg, ha ahogy a kérdező írja, hogy elvonul, szóval már nagyobb lehet nem pár hónapos csecsemő...

Ha tudom, hogy nekem kell rá figyelni, de rossz az orrom, akkor fogom, és időnként leellenőrzöm.. nem?

Én rászólnék, megkérném, hogy figyeljen jobban, ha újra előfordul, akkor nem bíznám rá.

2015. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
56 éves, nem 90, szóval annyira azért nem idős... :)....
2015. szept. 19. 13:03
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

miért a lepont?

én feltételeztem, hogy idegenkedhet tőle, mert azt sem tudja már hogyan kell nekifogni, meg egyáltalán, hogy minek is kell cserélni a pelenkát és hogy legyen szíve is hozzá.

ha ezek ellenére sem segítene a gyereken, akkor az már veszélyeztetés szerintem, és nem hagynám ott, főleg ebéd után.

2015. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
megköszönném hogy vigyázott rá míg én távol voltam, és ha nem tetszik, legközelebb fogadsz bébiszittert.
2015. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%
Az én férjem 45, de nulla szaglása van. Simán lehet hogy nem vette észre. Miért kell ennyire utálni az anyóst? Ne bízd rá a gyereket akkor, ha nem bízol benne
2015. szept. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!